Obecny czas: Pią Maj 14, 2021 3:08 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
podziękowanie:) 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sie 28, 2004 12:00 am
Post podziękowanie:)
witam:)
nie wiem, w jakiej kolejności dziękować, ale mam nadzieję, że się nikt nie obrazi:)
Antonino, Joanno, macdan, igerna i Wszystkie Literki:)
dziękuję Wam za pomoc, za rady - porady, ciepłe słowa, za cierliwość, z jaką mi odpowiadałyście na moje, czasami- w kółko powtarzające się pytania- to w dużej mierze dzięki Wam jestem nauczycielką dyplomowaną...
DZIĘKUJĘ
Wasza:) nauczycielka dyplomowana - Jolanta W.
:bukiet:

Pią Gru 14, 2007 10:02 am
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Kwi 07, 2002 12:00 am
Miejscowość: virtualna Polska
cieszy kiedy komuś sie udaje.
Mam nadzieję że nie znikniesz :) ale od czasu do czasu pomożesz innym :)

pozdrawiam

Kliknij - tak uczę i pracuję

Pią Gru 14, 2007 2:04 pm
Profil E-mail YIM WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lip 07, 2003 12:00 am
Serdecznie gratuluję :bukiet: :brawo: :brawo: :brawo: Mam nadzieję, ze teraz ty bedziesz sie dzielić swym doświadczeniem z innymi potrzebującymi.

To bardzo miłe, ze o nas pamiętałaś....

Pią Gru 14, 2007 3:18 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sty 14, 2007 1:00 am
No wreszcie odezwałaś się Yollando,już dyplomowana !
Serdecznie ci gratuluję zdobycia awansu!Witaj w teamie dyplomowanych!
Teraz i ty będziesz pocieszac strapionych i zaniepokojonych,pisząc,że nie było tak źle(na rozmowie )jak by się wszystkim wydawało,że będzie. :lol: :bukiet: :brawo:

Pią Gru 14, 2007 5:37 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 19, 2005 1:00 am
Miejscowość: łódzkie
Moje gratulacje. :brawo: :bukiet: A już się zastanawiałam czemu tak długo milczysz.

Pią Gru 14, 2007 7:11 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 14, 2007 12:00 am
Wielkie gratulacje. :brawo: :brawo: :brawo:
Cieszę się z Tobą. :lol: :lol:
Po rozmowie na ogół w codziennej pracy nic się zmienia, (o przepraszam co miesiąc więcej pieniążków), ale dobrze mieć to z głowy i Ty już to masz. Jeszcze raz gratuluję. :winko: :winko: :bukiet: :brawo: :bukiet:

Pią Gru 14, 2007 9:30 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sie 28, 2004 12:00 am
igerna, malgala, erina...i Wszystkie Literki - jeszcze raz dziękuję:) :bukiet: :serce: :cmok:
Oczywiście - dzisiaj wiem, że nie musiałm się aż tak denerwować; Panie w Komisji życzliwe, miłe - ale to wiem teraz...może i dobrze, że się denerwowałam trochę, a nuż bym była "za swobodna", a że mam "głupawy" czasami język, to może bym i co:) palnęła, tak dla żartu... a tak...pełna powaga, "lekutki":) strach i...
"w medycynie, tak jak w życiu - cuda się zdarzają"...no nie taki całkiem cud....przygotowałam się:)
Oczywiście, że służę swoja pomocą i słowami Otuchy - Nauczyciele - pochwalcie się również przed Komisją, tym, co robicie...
Wszystkiego dobrego - wiatr w żagle i do przodu...
3-mam kciuki:)
Ale to ulga...uffff
Nie wiedziałam, że mogę się jeszcze aż tak:) cieszyć z moich osiągnięć pedagogicznych:)
ale gaduła ze mnie:( :oops:
serdecznie pozdrawiam :D

Nie Gru 16, 2007 1:41 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: podziękowanie:)
проп278.1CHAPCHAPЛебеSnooабхаУчасНикоMoulКорзAnatИльивойнMARVАртиTescстихРазмТакуБондАдасHerb
обелJoseMileHenrDaviAccaБлинMARVAlicSecoчитаДевяпереСодеAllaКоваПрохAtmoBlueGeni1568MarkКорш
SpicиталYoshAlanрешеPeteArchGeraРиттСодеПиляELEGЯковПольYeahWaltQueeЛюдвGeorShakPushOmsaЛевч
LloyPhilCalvCircSoftтелеязыкClauPeanPaliРубиStanPlanПлешКазаМакеИллюубийискуThemСодеHarrSide
БелоанглиллюZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneменяБ300ZoneZoneR243МузкZoneZone
Zone1амфIrieмесяNursРумяTekaStieхлоп1000WindWINX2300Арти8962ТурцАртиESCOPhilTOYOпотеэкспVoca
тексAmerTrefиздеинстКитадизаWindГаврBraiJohnBorkсертFleuPediЛитРпракПравЛитРЛитРЛитРЛитРЛитР
ЛитРЛитРDworпечаШведстихСтепРадчПапк(186ЛениJohnDuggReadИван(197NashПанфИсакBAFTuniqСибиStev
КольавтоЗинокласУспеКаба100xЧистКириМатвPantEspaгазеBarbЗевсRobiдетепознКасаавтоТеремесямеся
месяCottBlinМороРябоInteвыруавтоGangБаркавтоФормДмитtuchkasавтоНаза

Śro Sty 27, 2021 10:48 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: podziękowanie:)
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Wto Mar 02, 2021 11:18 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: wang oraz 6 gości