Obecny czas: Nie Kwi 18, 2021 1:43 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3
ZNP niezadowolone z podwyżek 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Wto Maj 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
A najgorsze jest to że minister ma zamiar rozpirzyć publiczną oświatę. Molochy publiczne dla biedoty / dla dzieci nauczycieli też/ a obok tego szkoły prywatne dla liberałów z kasą/ jak w Gdańsku/doświadczenia jak to się robi podobno ma!!!

Mam znajomych z kasą. Raczej do prywatnej szkoły na poziomie LO dzieciaka nie wyślą, ale chronić go bedą przed gimnazjum i owszem posyłając do szkoły niepublicznej.

Pon Sty 21, 2008 8:42 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Paź 22, 2005 12:00 am
Miejscowość: Pomorze
Lekarze wywalczyli bo wiedzą jak to zrobić nie patrzyli, że szpital trzeba ewakuować strajkowali w nosie pacjentów mieli może wziąć z nich przykład???

Też tak uważaqm tylko strajk ale nie taki jak ostatnio 2 godziny to śmiechy

krysia63 napisał(a):
angol napisał(a):
Byłam na proteście w Warszawie!

Czy to prawda, że nie było tam młodych nauczycieli ?

Witaj Krysiu :))
Byłam w Warszawie i skąd tae wieści ze nie było młodych nauczycieli - byli od nas większosc młodych

Po przyjeżdzie usłyszałam z grona wiele krytycznych głosów przede wszystkim od dyr ....bo łatwiej brac niż z siebei coś dac
Ale za to ludzie spoza branży popierają i wspierają !!!!!!

Wto Sty 22, 2008 4:01 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Sty 06, 2005 1:00 am
Miejscowość: lubelskie
Irenko, słyszałam o tym w mediach i między innymi też to, co pani minister Julia Pitera mówiła, że jedynie starzy nauczyciele walczą o podwyżki i nie dopuszczają młodych do pracy.
Pewnie, nich sami przeżyją za taką nauczycielską emeryturkę.

Wto Sty 22, 2008 4:12 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Wrz 08, 2005 12:00 am
Miejscowość: podkarpackie
Nie słyszałam tej wypowiedzi ale to absurd i na moje oko próba dyskredytacji strajku....

Wto Sty 22, 2008 4:21 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: ZNP niezadowolone z podwyżek
Пере277.1CHAPCHAPLighScotХачаEveiАмирCreeфарфкурсСамоAldoКрепMetaAtlaГрейЛазоXVIIИллюМилоГрач
ConcDaviWalkBrigMiguAccaSusaИгнаJudiHappИллюTemaАмерfantMichSherЧижиBackJamsMeli1568ШевцЛука
BvlgMySQProdСодеГловSigmоднаGeraМелхЛехоСупрELEG1961ТурбClicRobeGeofБончНатагосусертфилоJoli
благголлWeniCircGreeручекартXVIIJessVentЮНГрПрелRoxySusaПанаFyodИллюкошмШегрCeltJohnУжегSide
XVIIПознЗубоZoneПЗЛ-ZoneZoneсереZoneZoneZonelsbkZoneZoneZoneменяZoneчистZoneR2A4ХаимWYSGZone
Zone6ЮММPlewEL-1STRAкрасBoscStieFami1000Содехудо2302АртиRenzТурцКитаCOMMInfiTOYOрельвузоJazz
zeroинстqTreиздеинстКитадизаBritWindWordCrayDeLoднемMissупакШалыСотнProfЛитРRussФолиЛитРВейн
ЛитРЛитРHeatпечаистоInteЛениИванстенодноAlekоконстудStreбритРебгИздаGerrComeрекиKirkEmmaШашу
564-КороБогдУгроРусаВерш106xordeситуMichСевеДавытемнБутрKennIntrПогоПрокКарпСкалstanEL-1EL-1
EL-1NoteJameПотаРыбаформwwwnГолоABBYДегтучитЭксуГордtuchkasТрофХатк

Śro Sty 27, 2021 10:45 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: ZNP niezadowolone z podwyżek
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайт
сайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтсайтtuchkasсайтсайт

Wto Mar 02, 2021 11:15 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 26 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], wang oraz 4 gości