Obecny czas: Czw Gru 12, 2019 6:45 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna
WAKACJE 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Paź 06, 2011 1:50 pm
Post Re: WAKACJE
Wrzuć w Google "cheap hotels in croatia", "motels in croatia" albo "where to stay in croatia" i znajdziesz wszsytko.

Śro Gru 07, 2011 8:56 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 22, 2013 8:42 am
No ale nie trzeba od razu po angielsku.
Na fosterze mają np. duży wybór informacji o hotelach w Chorwacji (razem z opiniami, zresztą ciekawymi), no i jak ktoś słabiej z językiem angielskim, stoi to tam zawsze po polsku.
Pelna baza: http://www.fostertravel.pl/hotele/chorwacja- włala:)

Pią Maj 24, 2013 10:00 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 10, 2017 5:19 pm
Dzięki tanim liniom lotniczym od około5-7 lat dość dużo podróżujemy.Dawniej tak nie było.Z racji bliskości i ilości różnych połączeń często korzystamy z lotniska w balicach.Tam też zawsze tzn. od około 2 lat parkujemy na tym parkingu przy Balicach - http://parkujgo.pl/cennik-parking-balice.html Moim zdaniem (a przeszukaliśmy już dobrze internet) jest chyba najlepsza cena za parkowanie przy lotnisku. W cenie jest także podwiezienie pod terminal i odbiór po powrocie. pzdr

Pon Wrz 04, 2017 7:50 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Mar 14, 2017 3:47 pm
Jeżeli sie cche wyglądac na wakacje, to walke rozpoczynamy teraz. Kto ze mną?:) Walka z kilogramami wcale nie jest prosta. Ale jesli tylko jestesmy zdeterminowani można tego dokonać. U mnie kluczem okazał się sport, a głównie bieganie. Biegam z 4 razy w tygodniu, muzyka i jakoś to leci :) W okresie jesienno-zimowym bieganie troche utrudnia smog... dlatego postanowiłam zamówic specjalistyczną maseczkę https://dragonmask.pl/

Sob Lis 11, 2017 11:38 am
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
hej,
u nas w wakacje panował chaos w domu, robiliśmy dość spory remont, zmieniliśmy między innymi starą obudowę kominkową na nowoczesną obudowę z http://www.kominki-elmes.pl/obudowy-kominkowe-pl.html polecam !! doskonałe produkty i dobre ceny

Pon Sie 27, 2018 2:02 pm
Profil E-mail WWW

hej,
mój brat zajmuje się organizacją wycieczek, ostatnio wybrałem się na jedną wycieczkę wraz z nim. Było świetnie, bardzo spodobała mi się cała organizacja czasu oraz pomocny i odpowiedzialny przewoźnik. Jeśli chcecie mieć dobrych przewoźników na swoich wyjazdach to polecam firmę Fabisiak - organizuje doskonałe, bezpieczne i zadowalające przewozy autokarowe to fachowcy w 100% :)

Pią Sty 18, 2019 11:13 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
nie znoszę wakacji autokarem - straszna męczarnia. Do dziś pamiętam jak się na kolonie jedźiło po kilkadziesiąt godzin w dusznym autokarze. Psuło się jedzenie, wszytsko bolało, aż choroby lokomocyjnej można się było nabawić
zdecydowanie wolę dostac się na miejsce samolotem

Pią Lut 15, 2019 1:49 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 11:27 pm
Tylko Panderoza.

Czw Lut 21, 2019 11:29 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
harrymontana napisał(a):
Tylko Panderoza.

o, a co to za kierunek? co ładnego można tam zobaczyć, co dobrego zjeść :) gdzie wybieracie się na tegoroczne wakacje? ja chyba do włoch

Pon Lut 25, 2019 2:17 pm
Profil E-mail

przed wakacjami warto wykonać peeling całego ciała, a na włosach zabieg keratynowy Amazon Keratin Gwarantuje najlepszą ochronę przed szkodliwymi czynnikami zewnętrznymi i wygładza włosy! dzięki niemu na wakacjach będziecie mieć piękną fryzurę, a po wakacjach wasze włosy nie będą wysuszone :D polecam!!

Pon Wrz 09, 2019 2:31 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 152 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 12, 13, 14, 15, 16  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości