Obecny czas: Czw Paź 22, 2020 5:33 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4016 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 398, 399, 400, 401, 402
Helllo!!!!!!!!!!!! Pora kawki 2 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Paź 22, 2005 12:00 am
Miejscowość: Pomorze
Post Re: Helllo!!!!!!!!!!!! Pora kawki 2
Witajcie, u mnie lody dzisiaj nie potrzebne ale kawkę z wami zawsze wypiję :))

Czw Lip 11, 2013 10:06 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Gdy jest zimno na dworze to nic nie stawia na nogi jak ciepła kawa. Przekonałam się o tym dzięki ekspresy jura . Ten express jest wykonany z bardzo dobrych części, stalowy młynek expressowo mieli kawę i dzięki niemu kawa jest bardzo aromatyczna. Polecam

Sob Paź 19, 2019 7:03 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 04, 2020 3:17 pm
Też miałem chęć na Jurę, żonie bardziej podobał się ekspres Saeco - trzeba przyznać, że ten Lirika wygląda całkiem fajnie

Image

dla mnie jednak bardziej niż wygląd czy kolor liczy się funkcjonalność a ten z obrazka za wiele nie oferuje, tu jest specyfikacja: http://www.marcocaffe.pl/?pg_symb=saecolirika
Dobra kawka z rana to podstawa:-)

Wto Mar 10, 2020 11:10 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 8:45 am
Ja ostatnio byłem z kumplem na kawie i tam się dowiedziałem o istnieniu opowiadania erotyczne bi .Takie opowiadania erotyczne na pewno każdemu mężczyźnie bardzo się spodobają.To jest bardzo normalne.

Nie Kwi 26, 2020 8:50 am
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Jeśli chodzi o mnie to lubię przy kawie coś oglądać i zazwyczaj są to filmy online ze strony https://www.ogladaj.to/ Strona, którą podałem jest darmowa i nie wymaga rejestracji aby coś na niej oglądać.

Śro Cze 17, 2020 11:49 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
https://damaztorebka.pl/dlaczego-zielon ... odziennie/ To bardzo ciekawy artykuł dzięki niemu zmieniłam picie kawy na herbatę. Nie minęły nawet dwa miesiące a ja widzę już bardzo pozytywne skutki jakie wywarła na mnie ta zmiana. Artykuł ciekawie opisuje wszystkie zalety picia herbaty. Zapraszam do zapoznania się z artykułem. Polecam

Sob Lip 11, 2020 2:03 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 4016 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1 ... 398, 399, 400, 401, 402

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości