Obecny czas: Czw Gru 05, 2019 4:24 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 461 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna
Kącik człowieka zadowolonego 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 19, 2005 1:00 am
Miejscowość: łódzkie
Post Kącik człowieka zadowolonego
Uzbierało się w naszym "Kąciku człowieka wkurzonego", oj uzbierało. Dla równowagi proponuję "Kącik człowieka zadowolonego". Zastanówmy się, czy przypadkiem nie mamy, nawet drobniutkich na początek, powodów do zadowolenia.
Jestem dziś zadowolona, bo jeden z rodziców, który po ostatnim incydencie w naszej szkole miał pretensje do nauczycieli, przyszedł dziś do mnie i podziękował za szybką i właściwą moją reakcję. A tak na prawdę, to fakt, że znalazłam się w odpowiednim czasie i w odpowiednim miejscu i natychmiast zareagowałam, uratowało życie jego synowi. Nikt ze znajdujących się w pobliżu chłopca uczniów nie zareagował na fakt, że kolega jest nieprzytomny (chcieli zataić ten fakt przed dorosłymi, bo kolega był pijany).

Śro Paź 11, 2006 5:30 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 07, 2005 1:00 am
Od wczoraj jestem zadowolona z tego, że w 15 minut wybrałam sobie suknię ślubną. Przymierzałam ją oczywiście znacznie dłużej, ale najważniejsze, że już ją wybrałam. W życiu nie zdecydowałam się na zakup (a raczej wypożyczenie) ubrania tak szybko, a zwłaszcza nie jakiegoś tam sweterka, ale ślicznej sukni. Najchętniej to juz bym w niej sobie pochodziła, ale muszę jeszcze trochę poczekać.
Z tego wątku też jestem zadowolona.

Śro Paź 11, 2006 7:01 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Gru 29, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazowsze
Malgalo! chciałabym się tutaj wpisać, ale nie mam zbytnio powodów .

Śro Paź 11, 2006 8:42 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 29, 2003 1:00 am
Miejscowość: Polska
quote="komark"W życiu nie zdecydowałam się na zakup (a raczej wypożyczenie) ubrania tak szybko[/quote]
Gratulacje z powodu tak szybkiego wyboru [jeśli coś od razu wpada w oko, to zazwyczaj jest to trafny wybór i przynoszący zadowolenie (czego Ci z całego serca życzę), bo najważniejsze jest dobre samopoczucie :) ), ale przede wszystkim gratulacje z powodu celu zakupu :D :bukiet: .
A jeśli chodzi o zadowolenie, to bywa tak, że albo widzi się pół szklanki pustej, albo pół szklanki pełnej. Starajmy się dostrzegać pozytywne cechy nawe najgorszych sytuacji, osób, nasze życie też stanie się przyjemniejsze (nie chciałam, by zabrzmialo to tak pompatycznie :wink: :lol: i trywialnie, ale jest to prawda).
Więc dostrzegania nawet najdrobniejszych pozytywów naszej codzienności (mnie dziś nie przytrafiło się nic przykrego, za to zamigotaly rtefleksy slońca na ścianie) życzę wszystkim Literkom w tym wątku:!: , jak również z okazji Dnia Edukacji Narodowej :winko:
Ale się rozpisałam :oops:

Śro Paź 11, 2006 9:26 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 04, 2003 12:00 am
Miejscowość: Pomorze
Wygrywamy 2:0 z Portugalią, mąż zadowolony, syn też to i ja się cieszę. Oby tak było przez następne 45 minut.

Śro Paź 11, 2006 9:36 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Sty 10, 2004 1:00 am
Miejscowość: Kraków
Bardzo miły wątek :!: :wink: Nasi piłkarze wygrywają 2 bramkami z Portugalią :!: :!: :!: i to mnie zadowala :lol: Poza tym - spotkałam się chociaż na chwilkę z siostra, która jedzie przez Kraków do Pragi...No i mamy piękną polską jesień...

Śro Paź 11, 2006 9:36 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 29, 2003 1:00 am
Miejscowość: Polska
Chciałabym dodać, że jutro wyjeżdżam na związkową wycieczkę na Węgry i do tego korzystam z dopłaty z socjalnego 8) . A poza tym jest słonecznie i...
"Musisz odnaleźć nadzieję
I nie wazne że nazwą ciebie głupcem
Musisz pozwolić by sny
Sprawiły byś pamietał że

Nic naprawdę nic nie pomoże
Jeśli ty nie pomożesz dziś miłości

Moja i Twoja nadzieja
Uczyni realnym krok w chmurach"

Śro Paź 11, 2006 10:01 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Lis 07, 2005 1:00 am
No i chłopcy wygrali. Jestem zadowolona, bo tak ustawiłam telewizor, że byłam na Literce i oglądałam mecz.
Aldono, dziękuję za gratulacje!

Śro Paź 11, 2006 10:24 pm
Awatar użytkownika

I ja jestem zadowolona czytając zadowolone literki.
Gabrysiu, spróbuj odszukać na początek choćby maleńki powodzik. podziel się nim z nami. Zobaczysz, że i Tobie i nam zrobi się milej. A potem przyjdą poważniejsze powody do zadowolenia, czego życzę Tobie i wszystkim Literkom.

Śro Paź 11, 2006 10:42 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

I znów mam powód do zadowolenia. Dowiedziałam się dzisiaj, że jak już nam zamontują nowy piec w kotłowni (gdzieś koło 20), to przez cały rok będziemy mieć w domu nauczyciela ciepłą wodę. I SIĘ DOMYJEMY :lol: :lol: :lol:

Czw Paź 12, 2006 3:45 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 461 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 47  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] oraz 1 gość