Obecny czas: Śro Lut 26, 2020 3:18 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 107  Następna
Nasze zwierzątka... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lis 26, 2004 1:00 am
Miejscowość: Polska
Psintuś mój jest przeuroczy. Jest "wysokim brunetem" i wspaniale grzeje moje zmarznięte stopy.

Pon Kwi 11, 2005 1:08 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 23, 2002 1:00 am
Miejscowość: Górny Śląsk
jak oduczyć kota spania na nowym fotelu???? Nie da się - mama pozwala, ja wyganiam.Ach ten brak konsekwencji w wychowaniu dzieci :lol: :lol: :lol:

Wto Kwi 12, 2005 6:25 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Małopolska
Jest jeden bardzo prosty sposób - wszyscy bedą zadowoleni, a przede wszystkim "futrzak". Kupcie jeszcze jeden fotel :!: :P

Wto Kwi 12, 2005 6:42 pm
Awatar użytkownika

hmmm Tipi pomysł jest dobry ale... jeszcze jeden fotel to jeszcze jedno stanowisko do spania.. :cry:

Śro Kwi 13, 2005 8:25 am
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Małopolska
Albo jeszcze lepszy pomysł. Do tego drugiego fotela dobiesz drugiego futrzaka. Zobaczysz jak jest fajnie. Często odchodzi walka o ogień, leją się na umór, aż futro prują. Ścierki idą w ruch :wink: Ale mimo, że dwa "wybijokna" nie zamieniłabym się z nikim.

Śro Kwi 13, 2005 2:20 pm
Awatar użytkownika

drugi futrzak?????? Nawet tak TIPI nie myśl - bo jeszcze ktoś u mnie podchwyci i to będzie mój koniec. Albo ja albo futrzaki......
Acha, czy ja pisałam, że mój kot kocha się kąpać???
A więc kocha - każdego ranka i przy każdej okazji w ciągu dnia, wskakuje na kran w ubikacji i domaga się mycia... bez komentarza....

Śro Kwi 13, 2005 4:18 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 05, 2004 1:00 am
Miejscowość: Dolny Śląsk
A mój pies ostatnio na spacerze nauczył się pływać.... Wlazł do wody za większym i się zdziwił, jak mu grunt pod nogami uciekł, zaczął szybko machać łapami i tak mu się spodobało, że nie chciał z wody wyjść... :lol:

Śro Kwi 13, 2005 4:28 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Maj 14, 2004 12:00 am
Miejscowość: Kraków
psy lubią wodę? 8O Ja w to powątpiewam przy moim Maxie :lol: Broni się zawsze dzielnie przed zmoczeniem nawet pazurków. Nie pomagają nawet "godzinne" dyskusje i tłumaczenia...zawsze odpowiada tylko przygaszonym warknięciem i spojrzeniem oczu - chcecie abym cierpiał? :lol:

Śro Kwi 13, 2005 5:14 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 05, 2004 1:00 am
Miejscowość: Dolny Śląsk
Wszystkie psy, jakie przewinęły się przez nasz dom, były typowymi wodnymi psami - wręcz psiorybami... :P albo rybopsami, więc zastanawialiśmy się czy ten nasz szczeniak też taki będzie. I jest :lol: Na działce już w stawiku pływał :lol:

Śro Kwi 13, 2005 5:19 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Maj 14, 2004 12:00 am
Miejscowość: Kraków
Gosiu utwierdziłaś mnie właśnie w opinii, że nie mam psa a chyba Murzynka Bambo :lol: Może Max nie powinien być czarnym sznaucerem a pieprzowo-solnym. Może wtedy nie bałby się wybielenia :lol:

Śro Kwi 13, 2005 5:35 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 107  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości