Obecny czas: Śro Lut 26, 2020 2:23 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 107  Następna
Nasze zwierzątka... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 30, 2004 12:00 am
Miejscowość: Górny Śląsk
Do listy istot ciepłolubnych proszę dopisać mojego jamniora, też lubi "słoneczne polany"na podłodze, ale nie za każdą cenę: na gołej ziemi to on leżeć nie będzie! trzeba kocyk podłożyć - sprawdzi, czy wszystko równo i dopiero potem złoży swe kosteczki w wybranym miejscu. Trza sie cenić, a co! :wink:

Czw Mar 31, 2005 7:44 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 29, 2004 1:00 am
Miejscowość: woj. łódzkie
A co powiecie o króliczku miniaturce? Kota miałam, psa - 4, chomiki, żółwia. Kocham zwierzaczki ale na teraz potzrebuję milusińskiego nie sprawiajacego zbytniego kłopotu.

Czw Mar 31, 2005 9:11 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 12, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
ja mam psa Puszka, który jest szorstkowłosy. ale córa tak go nazwała :lol:

Pią Kwi 01, 2005 2:20 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Gru 29, 2004 1:00 am
Miejscowość: woj. łódzkie
to co ? Nygusowatego persa??? I obskrobane drzwi i firany i tapety brrrr. Znowu mam kupić chomika albo swinkę morską? Tylko, ze to myszowate zwierze hałasuje w nocy :roll:

Pią Kwi 01, 2005 5:31 pm
Awatar użytkownika

Nie zgadniecie, co znaleźliśmy dziś w posłaniu naszego jamniorka... 8O Paczkę gum miętowych 8O

Rodzi się pytanie: czy mój pies prowadzi podwójne życie? 8O

Pią Kwi 01, 2005 10:29 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Sty 07, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazury
Ewuś, twój jamnior prowadzi nie podwójne, a normalne życie :wink: . Toż to stworzenie boże, które też ma wyższe potrzeby niż micha i spacerek. A że odświeża do tego oddech to tylko dobrze o nim świadczy (kulturalny jakiś :?). Pytanie brzmi: Po kim to ma?- tę kulturę oczywiście :wink:

Pią Kwi 01, 2005 11:19 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 12, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poland
Joltek to oczywiste po kim to ma, na pewno po właścicielce :lol:

Nie Kwi 03, 2005 1:18 pm
Profil E-mail YIM

Dołączenie: Wto Mar 22, 2005 1:00 am
Mój jamnik przejął władzę w naszym domu.Gdy jest głodny gryzie nas po nogach i kieruje w stronę lodówki. A gdy zakochał sie w Sarze bernardynce od sąsiadów to albo spał z nami albo wył pod drzwiami.

Wto Kwi 05, 2005 5:45 pm
Awatar użytkownika

Ewuś, twój jamnior prowadzi nie podwójne, a normalne życie :wink: . Toż to stworzenie boże, które też ma wyższe potrzeby niż micha i spacerek. A że odświeża do tego oddech to tylko dobrze o nim świadczy (kulturalny jakiś :?). Pytanie brzmi: Po kim to ma?- tę kulturę oczywiście :wink:

:P Joltku, nie wiem, po kim - nie znałam jego rodziców :wink: - dostaliśmy go już ukształtowanego, z całym bagażem doswiadczeń i przyzwyczajeń :D Ale taki numer wyciął po raz pierwszy :)

(A gumy lubię - fakt... :wink: )

Czw Kwi 07, 2005 6:12 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pon Sty 24, 2005 1:00 am
Miejscowość: Mazowsze
Pozdrawiam wszystkich miłośników futrzaków. Mam uroczą szylkretową kociczkę, która maaaaaaaaa charakter. :)

Czw Kwi 07, 2005 8:22 pm
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 107  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość