Obecny czas: Nie Gru 08, 2019 6:39 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Następna
Nasze zwierzątka... 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 23, 2002 1:00 am
Miejscowość: Górny Śląsk
Post Nasze zwierzątka...
Zakładam ten temat bo wydaje mi się, że może być ciekawie.
Literki to są "dobre ludzie" i na pewno pieczę sprawują nad naszymi "małymi braćmi". Więc mam propozycję - piszcie o swoich podopiecznych, a jeśli taki temat już był - to nie szkodzi, zawsze się dobrze czyta o wyczynach naszych milusińskich.
Aha, ja mam kota marki kot strachliwy.
Image

Wto Mar 29, 2005 10:43 am
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Lis 26, 2004 1:00 am
Miejscowość: Polska
A ja kocham swojego psintusia, który właśnie sobie koło mnie leży.Image

Wto Mar 29, 2005 10:55 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Małopolska
U mnie na stanie dwa kocidła pci obojga. Rasa - kanapowo - łóżkowe.
Nienawidzą się szczerze, ale w potrzebie ostatni "kłak" za siebie oddadzą.
Kocidło, rude, miziaste, wielgachne, grubiaste to bezjajeczny "kocurecek' Maciuś. Kocidło szylkretowe, malutkie, drobniutkie, okropnie wredne :wink: to kotka Pipi

Wto Mar 29, 2005 6:06 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lis 23, 2002 1:00 am
Nasz kot zwany ostatnio Kirosławem jest zaprogramowany na banie się wszystkiego i wszystkich. Każda wizyta kogokolwiek wywołuje w nim lęk niesamowity i ochotę jak najszybszego schowania się. I wierzcie mi niekiedy nie da się go znaleźć. Po wizycie gości następuje oficjalne obwąchanie miejsc gdzie siedzieli goście.
Ma już 5 lat i moim zdaniem mogłby już być bardziej stateczny.

Wto Mar 29, 2005 6:12 pm
Profil E-mail YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 30, 2004 12:00 am
Też mam na stanie jedną Pipi :) - świnkę morską, wiekową nieco oraz wspominanego gdzie indziej jamniora - Walkera, zwanego Szefem, Mistrzem, Wodzem, Prezesem (bez znaczenia, i tak wiadomo, kto w chacie rządzi :lol: ). Chyba wyczaił, że o nim piszę :wink: , bo przytargał galopkiem z innego pokoju, dzierżąc w zębach świnkę (pluszaka) i ewidentnie zaczepia! 8O :P

PS Doliczać do zwierzyńca braci? :P :wink:

W planach jest kot - devon rex :)

Wto Mar 29, 2005 6:27 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Pią Kwi 11, 2003 12:00 am
Miejscowość: warmińsko - mazurskie
U mnie zwierzyniec tez nie byle jaki... :wink: :wink: :wink:
Dwa psy - malutki i wielki, kotka i stado królików (które własnie rozmnozyło się o kolejne 6 sztuk) :lol: :lol: :lol:

pozdrawiam

Wto Mar 29, 2005 6:31 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Gru 05, 2004 1:00 am
Miejscowość: Dolny Śląsk
A ja mam (u rodziców - prezent, który dostali od nas na gwiazdkę) 5 - miesięcznego foksterierka, który kocha małe dzieci i wszystkie psy - jest bardzo towarzyski - całkowite przeciwieństwo poprzedniego foksika (agresora, który uważał, że małe dzieci trzeba gryźć i on jest najważniejszym psem na osiedlu - 3 razy był pod narkozą zszywany, jak próbował swoją wyższość pokazać np. amstafowi...).

Wto Mar 29, 2005 7:45 pm
Profil YIM
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Sie 31, 2003 12:00 am
Miejscowość: Poznań
No a u mnie w domu nie ma nic - tatuś zarządził, że cała uwaga ma być skierowana na niego. Po ostatniej próbie przytachania do domu kota usłyszałam od rodziciela - albo ja albo kot. No ale minęło kilka latek i po wizycie u siostry zakochałam się w psie :P marki golden cośtam i zamówiłam szczeniaka - właśnie oznajmiłam rodzicielowi radosną nowinę. Jeszcze jakiś rok i też będę miała własnego zwierza. Poprosiłam o najmniejszego z całego miotu ale że teściowie mojej siostry bardzo mnie lubią to powiedzieli, że mimo iż jestem szóstą osobą która zgłosiła akces na szczeniaka to wysuwają mnie na pierwsze miejsce w kolejce. Właśnie w domciu zaczęli mnie straszyć nocnym wychodzeniem co 3 godziny - a ja i tak się nie poddam :P

Wto Mar 29, 2005 7:46 pm
Profil E-mail YIM WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Lip 20, 2003 12:00 am
Miejscowość: Małopolska
popieram. Tak trzymać ! Też wiele lat temu miałam podobnie: albo ja, albo pies. Z domu się wyprowadzę i inne ćmoje boje. I przytargałam małego szczeniaczka. Jakoś z domu nikt się nie wyprowadził, a według obietnicy powinien. :wink:
Bądź dzielna :P

Wto Mar 29, 2005 8:06 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Maj 30, 2004 12:00 am
Dokładnie: nam mama cały czas powtarzała: w tym domu psa nie będzie!!! Hmm... w sumie słowa dotrzymała: nie mamy psa... mamy jamnika 8O :twisted: :P

Wto Mar 29, 2005 11:21 pm
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 1062 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 107  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot], Majestic-12 [Bot] oraz 1 gość