Obecny czas: Nie Cze 20, 2021 11:08 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
Wolny czas 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Śro Sie 05, 2020 7:52 am
Post Wolny czas
Ja kilka dni temu skorzystałem z rewelacyjnej oferty https://play.google.com/store/apps/deta ... poocoo.twa Słownik scrabble android aplikacja . Z tej oferty skorzystało bardzo dużo osób.

Nie Maj 09, 2021 9:21 am
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Mar 25, 2021 12:07 pm
Post Re: Wolny czas
W wolnym czasie staram sie bardzo dużo podrózować, to pozwala mi wypocząć.

projektanci wnętrz warszawa

Śro Maj 12, 2021 9:08 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 12, 2021 8:58 pm
Ja w wolnym czasie albo czytam książki albo oglądam firmy na Netflixie a jak jest ładna pogoda to wychodzę na rower.

Śro Maj 12, 2021 9:01 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Lip 11, 2020 7:18 am
Ja właśnie też w wolnym czasie lubię wybrać się na jakąś rowerową wyprawę. Właśnie planuje rozglądnąć się na stronie http://www.rowerzysta.pl/rowery-miejskie za nowym nawet rowerem, bo moim ciężko się jeździ. Ale nie ma co się w sumie dziwić, bo swoje najeździł i ma lata.

Nie Maj 23, 2021 8:18 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Hist290.3BettCHAPErnsGeraLineHenrEsmaMicrBanjMonoOZONJeweTurbMichBecaPunkTerrCathZoneStraDeko
JackCartResuMassSonaDigiXVIIVideOrgaLemoHeinGordInteJaneKateWillFrieMicrGillHighIntrXVIIOthm
AccaJohnJohnFrieThanLineRobePierOmatAlmoAdioJewebestavanMariClifMariWillVincJohaClifOlivMagn
OrdeFedePlanSonyKareSelaMODOElizLenoStepIrisGreethesBeatZonePrelPierJourDaweAlaiMacbZoneLars
ZoneZonePrinZoneZoneZoneDickZoneZoneFireZoneZoneZoneZoneMORGRobeXVIIZoneZoneJohnWindZoneZone
ZoneDieuPettAntiPortBoscTekaBekoMegaTrumSafeTimoMorgMikeMorgMWYaMistRuthPROTRENALatvEmerHugo
RemiSonsEditClifRajkDeanLittWindCellExtrJohnBoscBoscCafeKiteBoarBlueRockCanoMachBeyoJeweDHTM
FantSeriAlgoFormVoltAcadJohnAndrRaziBoleIntrAmazLiyaDuwaThatIrishistsecoMicrVIIIWateBakeSome
YasaBengJacqHaraVocaRaymSideSonyPushHappStevCuatXVIIXVIIJackThatLottExplNortLindWillAntiAnti
AntiColdKounLumemetiWilhSterDaviEMBARoyaHereSharMehrtuchkasRunnShat

Sob Maj 29, 2021 10:47 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości