Obecny czas: Pią Cze 18, 2021 8:01 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 
Mieszkanie gdzie szukać w Gdańsku 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Sty 23, 2020 1:39 pm
Post Mieszkanie gdzie szukać w Gdańsku
Na jakich portalach polecicie się rozejrzeć w mojej sytuacji? Szukam dla siebie mieszkania w Gdańsku. I czy w Waszej opinii lepiej bedzie kupic mieszkanie nowe czy jednak stawiac na rynek wtórny?

Pią Mar 12, 2021 2:38 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Mar 13, 2021 10:31 am
Post Re: Mieszkanie gdzie szukać w Gdańsku
W Gdańsku warto mieć mieszkanie. W Gdańsku naprawdę są bardzo fajne mieszkania do wyboru.

Sob Mar 13, 2021 10:34 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Zależy co kto lubi. Ja lubię mieszkania "z duszą" i własną historią. Sentymentalna jestem ale trafiliśmy super. Centrum miasta, mieszkanie poniemieckie, grube ściany, nic nie słychać co się dzieje u sąsiadów. Był oczywiście duży remont, wymiana instalacji, nowe ogrzewanie, podłogi masakra... Ale i tak warto było ;) cisza, spokój. Mam trzy schowki w ścianach ;)

Polecam przejrzeć sobie szczególnie na tej stronie ogłoszenia mieszkań Gdańsk Przymorze

I zobacz czy coś Ci nie wpadnie w oko akurat.

Nie Mar 14, 2021 3:50 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Niestety w tych czasach są mieszkania mało wygłuszone, dlatego warto zainwestować sobie w panele akustyczne https://bluetone.pl/panele-akustyczne/ w miejscu, gdzie są one najbardziej potrzebne. Ja posiadam je w salonie i są naprawdę mega przydatne.

Pią Kwi 30, 2021 6:20 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 24, 2021 10:17 pm
Akurat ja nigdy nie miałem możliwości mieszkać w tych rejonach więc nie znam tego rynku nieruchomości. Za to jeśli komuś zależy na bardzo szybkiej sprzedaży mieszkania to polecam firmę http://kasa-za-m.pl/ która bez najmniejszego problemu skupuje wszelkiego rodzaju nieruchomości. Ja tak zrobiłem i stwierdzam, że to jest bardzo fajne rozwiązanie.

Pią Maj 07, 2021 6:31 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Maj 10, 2021 2:47 pm
Sam mam fajne mieszkanie i jestem z tego mieszkania bardzo zadowolony.

Pon Maj 10, 2021 2:52 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Kwi 26, 2021 12:54 pm
Widziałam bardzo ładne osiedle teraz Atal w Gdańsku teraz buduję, chyba się tam rozejrzę bo położenie osiedla jest atrakcyjne, komunikacja miejska też z tego co widzę dogodna, będzie też dużo zieleni i lokali usługowych na tym osiedlu

Nie Maj 16, 2021 3:57 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Fini121CHAPpersRudoDillCeleBoisPauleedbBradJoanSimoDigiSecoHighPlatSofiWindErneMADEletzPete
PRESYvetArneJohnImmaXVIIAlfrNighFeatHugoRemeSenzJackVictTerrDiadKarlHarrClydAlexGrinNiveDrea
RobeOmsaDirtSharWestBlurFiskBonuELEGNelsModoFastArthEmilLakagreyIvanhomoNikiPhilValiFlowCoto
PushJuliSilvELEGJohnPALIKennTencAtikElegZoneRondGUESThomdeutChriZoneCandFranLighXVIIZoneMcBa
ZoneZoneZoneHaroZoneThinZoneGZCPZoneZoneZoneZoneZoneXVIIZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZoneZone
ZoneGebrcrysIPodBrotMiraMielWindNintPlayJohnBookFranRobeDeatMistAcouSTARHONDARAGVIIIPathFunk
ValiValiQIDDDiviThunSilvPhotDelpWindWindPartDysoClorEscazitaFivedocuEugeSteeVondAutuProjSear
KeepErviXVIIRobiPiniPaulneueHonoDomiGeorXVIIEtudNortPlacUnplHardComeSecrDougAndrMariHailWind
FranWillJonaDellSatiEnjoChrySieLDaniemocSpeeMaryOrgaJimiRogeBetcMikaSterOrdeInteCheeIPodIPod
IPodApocMeatGrahMelaTeamMeteBookMichJeffPaulEastInegtuchkasRobsMacD

Sob Maj 29, 2021 6:32 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 8 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: minisushi101 oraz 6 gości