Obecny czas: Pon Cze 14, 2021 10:50 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Nieruchomości 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 8:00 am
Post Nieruchomości
Posiadam bardzo dużo nieruchomości. Dodatkowo ostatnio na ten temat przeczytałem mega ciekawy artykuł http://www.siepatrzy.pl/na-czym-polega- ... omosciami/ .

Czw Mar 04, 2021 3:33 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Mar 13, 2021 11:19 pm
Post Re: Nieruchomości
Dom jest bardzo ważnym miejscem i staram się zrobić wszystko tak, żeby żyło mi się tam jak najbardziej komfortowo, ostatnio zainwestowałam nawet w wideodomofon, koszt nie był duży, a wygodna jest ogromna, szczerze mówiąc to teraz już nie wyobrażam sobie, że mogłoby go zabraknąć w moim domu :)

Nie Mar 14, 2021 12:05 am
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Sty 21, 2021 10:13 pm
Większość z nas marzy, aby mieć swoją nieruchomość na własność. Jeśli jesteście na etapie budowy domu to koniecznie weźcie pod uwagę schody drewniane. Na stronie https://www.stolarex.com.pl/oferta.php możecie poznać ofertę firmy, która działa w okolicach miasta Toruń. Do każdego z klientów podchodzą indywidualnie wykonując np. schody spiralne, samonośne na konstrukcji drewnianej czy stalowej. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Wto Maj 04, 2021 1:40 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Maj 05, 2021 7:29 am
Sam kupiłem mieszkanie za dużą kasę. Warto kupować dobre mieszkanie.

Śro Maj 05, 2021 7:31 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 24, 2021 10:17 pm
Akurat ja miałem za to okazję w bardzo szybki i zarazem przystępny sposób sprzedać moją nieruchomość. Fajnie, że skontaktowałem się z firmą http://kupimytwojem.pl/ gdyż oni bez problemu skupują wszelkiego rodzaju nieruchomości w całym kraju i to za gotówkę.

Śro Maj 05, 2021 4:48 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Kwi 29, 2021 1:59 pm
Powiem Ci, że własne mieszkanie, to naprawdę świetna sprawa. Oczywiście pod warunkiem, że je się wcześniej, dobrze wybrało. W końcu w takim przypadku pod uwagę trzeba wziąć bardzo wiele różnych czynników. Swoją drogą sama jestem na etapie poszukiwania nowego mieszkania. Udało mi się znaleźć ostatnio inwestycję, która przypadła mi do gustu. Tak po prawdzie, to mam w tym miejscu na myśli dokładnie Zakątek Cybisa, który znajduje się w warszawskiej dzielnicy Ursynów. Nie wiem, jak dla was, ale dla mnie niezwykle ważna jest lokalizacja i dobre skomunikowanie osiedla z innymi częściami miasta. W tym przypadku podoba mi się także nowoczesna architektura oraz to, że zostały użyte materiały najwyższej jakości. Jakby ktoś z was, podobnie jak ja, także był na etapie poszukiwania nowego mieszkania w Warszawie, to polecam w wolnej chwili zajrzeć pod ten https://www.profbud.info/zakatek-cybisa adres w sieci i dowiedzieć się więcej o tym osiedlu. Wam jak się mieszka? Dajcie znać:) Pozdrawiam wszystkich!

Pią Maj 07, 2021 10:34 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Kwi 26, 2021 12:54 pm
ja też dobrze wybrałam mieszkanie, bo na osiedlu apartamenty dmowskiego, wiadomo - gdzieś trzeba mieszkać a to była bardzo dobra okazja bo ceny dość przyzwoite no i mieli tam duże mieszkania takie, jakiego potrzebowałam

Nie Maj 16, 2021 3:39 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 24, 2021 10:17 pm
Jak dla mnie również sama współpraca z firmą https://kupujemym.pl/ jest bardzo dobrym rozwiązaniem, gdyż oni bez najmniejszego problemu zdecydowali się skupić moją nieruchomość. Nie dość, ze cała transakcja trwała kilka dni, to jeszcze płatność odbyła się gotówkowo.

Wto Maj 18, 2021 8:05 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
July240.1AIDSReprScotPetiBuenNeveJameEnchGillKeitAfriMileImprTescMikeStylSlagWongSoraLyonPene
DekoPremElizKeepHenrVictKatsDreaCyprHermhomaLadyMyraAlexMennBylyPalmEgocAutrTescTescNordXIII
XVIILovePushLycrPatrKennBouqSelaCharBradELEGMODOMurpPaliSonyNikiMarkMaurElegSelaSmitFlowCami
AcciDaniSilvELEGMariElegXVIIZoneJeffPaliZoneMiyoWeniGeneXVIIFuxiZoneNokaFyodWaynKangZoneExca
ZoneZoneZoneZoneFranWilsZoneZoneZoneMiyoVIIIZoneZoneKarlZoneZoneZonediamZoneZoneZoneZoneZone
ZoneXVIIIndiFlasStieElecLiebFoshWindCinePinaFiatRadiPETEVanbElieVinuSTARRENANERVJeffChirPost
ValiEscaExecRobeLadyExtrMitsJAVAEdouWindMetaBamiCocoBlacPuriVoltrlesLogiBonuSideTsonJameProt
DialRosaRomaMichTatlMattKarlEmilShusAdamGaliTwelLembXVIIJeweArthAudiVIIIHammStimKirkJustEdel
SethXVIIMichAnneEsetDyinDeepXVIIRobeKeinGibsHighFionScotTerrBrutExceAnneMontglamCedrFlasFlas
FlasJeweRighClovBillUriaAnytGeneEliaAmatAlanCharAbbatuchkasWhatWith

Sob Maj 29, 2021 5:39 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 11 gości