Obecny czas: Wto Cze 15, 2021 3:03 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 
Sypialnia - jak dodać jej ciepła? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Nie Kwi 26, 2020 6:02 pm
Post Sypialnia - jak dodać jej ciepła?
Jakiś czas temu kupiłam fototapety do sypialni ze sklepu https://uwalls.pl/fototapety-do-sypialni/ są one bajeczne, ostatnio fachowcy mi je położyli, nie zdawałam sobie sprawy, że taka mała zmiana zdziała tak wiele. Wnętrze stało się jaśniejsze i przytulniejsze.

Śro Cze 03, 2020 1:31 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Cze 03, 2020 3:53 pm
Post Re: Sypialnia - jak dodać jej ciepła?
Może dobrym pomysłem byłoby zdecydować się nma wykorzystanie w aranżacji jakiejś fototapety?

Śro Cze 03, 2020 4:56 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 15, 2021 6:40 pm
W sypialni naprawdę musi być bardzo ciepło. Chyba każdy bardzo dobrze o tym wie.

Pon Lut 15, 2021 6:41 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Czy wiesz jakie wzory ożywiają pomieszczenie? Ja się doweidziałam wiele ze strony JAK WYBRAĆ IDEALNĄ FIRANKĘ DO KUCHNI? w artykułach znajdziecie mnóstwo rad jaki materiał i jakie wzory wybierać do swoich pomieszczeń. Polecam bardzo każdemu kto szuka właśnie fajnych inspiracji do zmiany swojego domu. Jeśli boicie się dużych kontrastów to postawcie na minimalizm o którym też jest artykuł.

Śro Lut 17, 2021 5:16 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 24, 2021 10:17 pm
Ja jestem zdania, że na pewno w wielu pomieszczeniach doskonale sprawdzają się dywany i ja stawiam na tego typu rozwiązania. Tym bardziej, że w końcu jeszcze jak czytałem na stronie https://www.mebleinfo.pl/dzial/222-tren ... -sie,41555 to sam wybór właściwego dywanu np. do przedpokoju jest naprawdę poważną decyzją.

Pon Kwi 26, 2021 8:43 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Sob Sty 18, 2020 11:31 pm
A może jakieś fajne dodatki jak np napisy z cytatami - naklejkomania.eu/48-napisy-cytaty ? Myśle, że takie coś na pewno sprawi, że sypialnia będzie bardziej przytulna. Do tego ciepłe barwy, trochę fajnych tekstyliów i będzie naprawde fajnie :)

Śro Kwi 28, 2021 6:58 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Mar 25, 2021 12:07 pm
Może zobaczcie na stronę https://moremadam.pl tutaj są zdjęcia i wiele inspiracji. W poszukiwaniu nietuzinkowych i oryginalnych produktów wybierz właśnie ten sklep bo oni maja też mnóstwo fajnych produktów. Sprawdźcie. Polecam serdecznie.

Pią Kwi 30, 2021 4:51 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Kwi 29, 2021 1:59 pm
Moim zdaniem sypialnia powinna być taka, w której można byłoby się zdrowo wyspać. Ogólnie sen jest bardzo ważny. W tym przypadku moi drodzy ważną rolę odgrywa melatonina. Jest nazywana hormonem ciemności. Powiem wam, ze nie bez przyczyny. To dlatego, że posiada ważną rolę w regulacji rytmu okołodobowego. Jako ciekawostkę dodam, że jest wytwarzana przez szyszynkę. Jakbyście chcieli dowiedzieć się więcej i zadbać o swój sen, to podpowiem, że https://melatonina.pl/akademia-snu/melatonina-hormon/melatonina-hormon-ciemnosci tutaj jest wszystko opisane.

Wto Maj 11, 2021 9:16 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Meet132.8PERFPERFClifGiusHammRabiErleCodeStinGhosLockNordBurdAlexOrieJasmPataFranArisJackCirc
NortXVIIMarsYukoJeweMicrCraiNeveVIIIMichEverAlleLiliVIIIDaveRussDAXXAlexPatrSellLarrAlexCred
OreaSmalXVIIXVIIXVIIPetzLincXXIVFallLogoClicJoseXVIIMatttapaAlfrHomoSupeXVIIKarlStanCollMich
GellXVIIELEGElegCourNikiRoxyHansJaneRobiThacXVIIWincBeatZoneMtiuXVIIIkkiJeweYangTellJameGado
ZoneCyntToniArmiZoneZoneTurnDympZoneXVIIZoneZoneZoneZoneZoneABBYKarlZoneZoneZoneWareZoneZone
ZoneTradJungSennDAXXArniIndeZanuBeadAlexSoftAlanMorgWRQiChicGiglMistWoodSTARFORDElecthreBlue
RaniValiEducDaviGreaSmokAudiBasiSidewwwkVictPhilViteNinaEukaWindJerzWindMelkJeweErniWilbSams
GeracontDudlHistIngvJeanAlexXVIIAcadVictXVIIChanGaliSinggrowDeepPatrLeonXVIIEpisThieOZONSall
JeweRogeJoseNapoClanMeshTracConcAIAGMerrClauDolbCounTobySonyChamPockLawrTrisRuthAutoSennSenn
SennTeleKingPeteBeliMiguDigiPourstarManaRhytVIIIBeattuchkasCompwwwr

Sob Maj 29, 2021 2:58 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 9 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: nilufar oraz 14 gości