Obecny czas: Nie Lip 12, 2020 7:14 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Odchudzanie 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Sty 23, 2020 1:39 pm
Post Odchudzanie
Postanowiłam zacząć odchudzanie bo do wiosny oraz lata coraz bliżej.Dziewczyny jak dbacie o swoją kondycję ?

Jak się odchudzacie?

Pią Lut 21, 2020 11:11 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Post Re: Odchudzanie
Ja postanowilam raz w tygodniu chodzic na basen i od 3 tygodni udaje mi sie wytrwac w postanowieniu :) Wczoraj przesiedzialam tez godzine w jacuzzi. Jest super relaksujace i az czulam, ze chudne od tych wszystkich prądow i bąbelków. :) Byly takie mocna, ze az nie moglam usziedziec, bo mnie znosilo :lol:

No i kupiłam sobie rowerek do ćwiczęń w domu. Zamówiłam sobie w Spokey. Dzięki temu jestem w stanie zmotywować się do ćwiczeń na co dzień.

Jak pogoda jest brzydka to nie mam ochoty wychodzić i ćwiczyć na zewnątrz.

Pon Lut 24, 2020 8:00 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
ccc napisał(a):
Postanowiłam zacząć odchudzanie bo do wiosny oraz lata coraz bliżej.Dziewczyny jak dbacie o swoją kondycję ?

Jak się odchudzacie?

JA dużo biegam i zmieniłam radykalnie swoje nawyki żywieniowe, ale moja droga do upragnionej sylwetki trwa dopiero do niedawna. Zmotywowałam się do tego dopiero wtedy, gdy nie mogłam się zmieścić w nową sukienkę od tej projektantki mody , którą zakupiłam sobie na wesele brata

Śro Mar 04, 2020 12:17 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Mar 04, 2020 3:17 pm
Gdybym musiał się odchudzać to myślę, że właśnie zacząłbym od zmiany nawyków żywieniowych. Na pewno też starałbym się mieć więcej ruchu (bieganie, rower, pływanie czy co tam kto lubi). Na temat odchudzania sam za wiele nie wiem więc poszukałbym też jakiegoś dobrego dietetyka żeby pomógł mi ogarnąć temat. Raczej nie uległabym reklamom suplementów, wiecie coś w tym stylu: zażyj nasz specyfik i schudniesz, będziesz piękny i młody. Podsumowując - dieta, do tego sport, wytrwałość i wyniki przyjdą "same".

Wto Mar 10, 2020 10:58 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Pon Sty 13, 2020 8:53 pm
Trudno sie nie zgodzic z ta opinia. W dzisiejszych czasach to niestety to co spozywamy odpowiada w duzej mierze za nasza nadwage. Produkty w ktorych sa znaczne ilosci cukru lub jeszcze gorzej slodzone napoje to glowni winowajcy. Przeciez mozna bez wiekszego problemu znalezc alternatywne zrodlo cukrow jakie sa potrzebne dla naszego organizmu. Zobaczcie w sklepach ze zdrowa zywnoscia chociazby wybor suszonych owocow. Poza tym to trzeba skupic sie na systematycznych treningach. Jesli nie wiemy do konca jak cwiczyc to mozemy skorzystac z pomocy trenera personalnego np. https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym ... personalny Oczywiscie trzeba postawic sobie wczesniej cel jaki chcemy osiagnac bo bez niego nic nam nie wyjdzie.

Pią Mar 13, 2020 5:09 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Mar 13, 2020 5:11 pm
Dobrze powiedziane.

Pią Mar 13, 2020 5:16 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Kwi 01, 2020 2:17 pm
Ja się nie muszę odchudzać bo wyglądam bardzo dobrze.Chodź mógłbym jeszcze lepiej wyglądać.

Śro Kwi 01, 2020 2:20 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Kwi 03, 2020 3:31 pm
I had a problem with weight and https://ketosupplementpills.com/pruvit-keto helped me! it's useful thing and i recomend it! :wink: :brawo:

Pią Kwi 03, 2020 3:37 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
mi zawsze pomaga schudnąć regularne bieganie i ćwiczenia na brzuch, dodatkowo korzystam z zabiegów modelujących ciało, jeśli wybieracie się na taki zabieg to polecić mogę gabinety wyposażone w sprzęt producenta BiNatural - to gwarancja bezpieczeństwa i skutecznego zabiegu. Urządzenia kosmetyczne i medyczne wpływające na metaboliczne procesy ciała to doskonałe rozwiązanie, aby wyglądać zdrowo i czuć się pięknym :D

Pon Kwi 27, 2020 11:24 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Pią Maj 08, 2020 8:33 am
Ja się odchudzałem przez cztery miesiące.To naprawdę było bardzo trudne.

Pią Maj 08, 2020 8:35 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 13 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość