Obecny czas: Pią Sie 14, 2020 3:36 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Integracja w pracy? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
Post Integracja w pracy?
Podpowiedzcie proszę jakiś ciekawy i niebanalny pomysł na imprezę integracyjną z pracy? Kręgle i bilard już przerabialiśmy. Chcemy coś, co dostarczy nam mnóstwa emocji i zabawy.

Czw Lis 14, 2019 12:42 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
Post Re: Integracja w pracy?
Takie wyjazdy integracyjne są super. Można na przykład zorganizować coś takiego! Podobno uczestnictwo w tego rodzaju imprezie daje niesamowity zastrzyk adrenaliny i związane jest z mega pozytywnymi emocjami :D

Czw Lis 14, 2019 1:44 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Gru 04, 2019 4:22 pm
Integracja w pracy jest ważna, dobra atmosfera z ludźmi.

Czw Gru 05, 2019 12:15 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lis 27, 2019 1:05 pm
A może wycieczka nad jezioro czy w góry? Wystarczy wynająć busa w Krakowie i można śmigać w każą część Polski :D

Pią Gru 06, 2019 1:22 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Gru 10, 2019 1:22 pm
pannanikt2019 napisał(a):
Podpowiedzcie proszę jakiś ciekawy i niebanalny pomysł na imprezę integracyjną z pracy? Kręgle i bilard już przerabialiśmy. Chcemy coś, co dostarczy nam mnóstwa emocji i zabawy.

Nooo to jest spore pole do popisu, paintball, gokarty, wyjazd grupą zorganizowaną w góry i wiele innych. Ostatnio moda na tego typu wyjazdy i czasem firmy organizują same a często zlecają firmą eventowym organizacje takiego przedsięwzięcia, do tego dochodzi przewóz osób, hotel, restauracje, właśnie atrakcje i inne rzeczy.

Wto Gru 10, 2019 1:29 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
W tym roku moja firma ukończyła 10 lat !! z tej okazji szykowałem jakąś imprezę dla pracowników, ostatecznie nie miałem zbyt dużo czasu na wymyślanie jak ma to wyglądać i skorzystałem z pomocy firmy 4 MAT https://4mat.pl/ to firma zajmująca się PR, reklamą i świetnie sprawdzająca się jako koordynator eventów. Przygotowali doskonałe przyjęcie dla moich pracowników, dzięki nim mogłem z szacunkiem i wdzięcznością podziękować za udaną i owocną współpracę. Polecam serdecznie, to wyjątkowo kreatywna firma, na pewno coś dla was przygotuje

Czw Gru 19, 2019 1:07 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Byłam na wielu imprezach integracyjnych bo pracowałam w wielu miejscach pracy ( tak się zdarzyło ze w ostatnich latach dość często zmieniałam miejsce zamieszkania) Niektóre imprezy były bardziej udane, niektóre mniej. Ale najlepsze były te, na których był jakiś motyw przewodni. Dobrze jeśli impreza jest zaplanowana z głową oraz nie ogranicza się jedynie do jedzenia i picia.

Fajnie jeśli są na niej jakies atrakcje dodatkowe, które mogą rzeczywiście zintegrować ze sobą innych....

Ostatnio z firmą wybraliśmy się do sali Airo w Warszawie, organizowane sa tam imprezy integracyjne na trampolinach. I jeśli szukalibyście fajnego miejsca na taka impreze to polecam, bo zorganizowana była naprawdę super!

Śro Sty 22, 2020 2:25 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Paź 24, 2019 2:17 pm
Myślę, że różnego rodzaju pikniki z gwiazdą, która wykona przy tym dużo atrakcji. Moja znajoma była na integracji gdzie był wynajęty lot tunelem aerodynamicznym to się nazywa dopiero atrakcja. MYślę, że warto postawić na atrakcje niż na alkohol.

Czw Sty 23, 2020 11:39 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Pią Paź 04, 2019 10:14 am
Więcej informacji tutaj
https://airo.fun/kosmiczna-sala-zabaw/u ... dla-dzieci

Nie Lut 02, 2020 11:01 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Moim zdaniem najlepiej jest w takiej sytuacji zorganizować jakąś imprezę integracyjną. Polecam wam zajrzeć do oferty tej firmy https://rentatent.com.pl/  i wynająć od nich specjalny namiot bankietowy i takie przyjęcie zrobić w plenerze. Na prawdę takie rozwiązanie może się moim zdaniem spodobac wielu osobą, a sama integracja zorganizowana w ten sposób na pewno się uda

Śro Maj 27, 2020 9:05 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości