Obecny czas: Nie Sty 19, 2020 9:49 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
Jak sobie radzicie ze zdrowiem 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
Post Jak sobie radzicie ze zdrowiem
Jestem dopiero na początku swojej nauczycielskiej kariery, ale jedna ze starszych koleżanek wystraszyła mnie, że przy pracy nauczyciela ciężko się choruje i, że mnie też to dopadnie. Ona strasznie cierpi na korzonki, podrzuciłam jej tą stronkę: http://terapiapedagogiczna.pl/jak-zwalc ... korzonkow/ ale zastanawiam się czy faktycznie mnie też czeka taki los?

Pią Paź 19, 2018 7:19 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Czw Wrz 20, 2018 8:55 pm
Post Re: Jak sobie radzicie ze zdrowiem
Bez przesady praca nauczyciela to powołanie,to nie jest zwykłą praca,ale faktycznie wymaga poświęceń i zaangażowania.W moim przypadku jedyne co odwiedzam by dbać o swoje zdrowie to sklep optyczny z soczewkami wysokiej jakości https://optiland.pl/soczewki
Dużo czytam,dużo czasu spędzam z nosem w książkach i atlasach,dlatego też soczewki to najlepsze rozwiązanie dla kogoś,kto jest aktywny i kto nie lubi zbytnio okularów.
W sklepie tym dostałam wszystko czego chciałam,płyny pielęgnacyjne,pojemniczki czy krople nawilżające.

Wto Lis 13, 2018 7:59 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
No cóż, myślę, że o jakimś ryzyku można mówić. Okres przeziębień nie oszczędza nikogo, choroby typu ospy i innych przyjemnych schorzeń...No ale jednak decydując się na pracę nauczyciela wiemy, że takie okoliczności mogą się pojawiać:) Jedno jest pewne nauczyciele częściej cierpią na schorzenia gardła:)

Pon Sty 21, 2019 12:05 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
trzeba o siebie dbać - zdrowe jedzenie, sport. Nauczyciel raczej ma na to czas, wystarczy odrobina chęci

Pią Lut 15, 2019 1:50 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
A o zęby odpowiednio dbacie? Bo ja przyznam, że niestety zaniedbałam ostatnio nieco temat i teraz czeka mnie leczenie kanałowe pod mikroskopem w tym warszawskim gabinecie. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie jak należy.

Wto Mar 12, 2019 12:51 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 10:56 pm
Przedewszystkim sport.

Pon Maj 13, 2019 6:08 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 10:56 pm
Sorry dubel.

Pon Maj 13, 2019 7:35 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Maj 13, 2019 6:16 pm
Wielu z nas prowadzi dosc malo aktywny tryb zycia. Dzieje sie to czesto za sprawa rozwoju technologii ktore wplywaja na nasze zajecia. Praca w branzy IT to siedzenie czesto w jednej pozycji od 8-10h godzin praktycznie bez przerwy. Dlatego warto rozejrzec sie za jakims zestawem prostych cwiczen do wykonania w miejscu pracy. Jest tego cala masa na blogach czy tez kanalach youtube. Inna sprawa jest zorganizowanie sobie aktywnosci w wolnym czasie. Budowa wlasnej sylwetki to cos co jest w zasiegu kazdego z nas, potrzeba jedynie troche checi i zaangazowania. Bardzo ciekawym rozwiazaniem jest eGym - https://stacjanowagdynia.pl/fitness-gym ... personalny pozwalajacy na uzyskanie efektow w bardzo krotkim czasie. Najwazniejsza funkcje jaka pelni to zapobiega chorobom cywilizacyjnym typu otylosc czy nadcisnienie co powinno byc dla nas sprawa kluczowa w dazeniu do pelnego zdrowia.

Pon Maj 13, 2019 7:36 pm
Profil E-mail

witam,
ja mam astmę i jestem alergikiem, niedawno pomyślałem o zmianie miejsca zamieszkania, kupiłem działkę i postawiłem na niej ekologiczny domek z drewna. Wybrałem domek, który polecany jest osobom o moich schorzeniach - http://gpkskarszewy.pl/sprytny-sposob-n ... -ogrodzie/ dzięki niemu poprawiło się moje zdrowie i zyskałem przytulne miejsce do życia

Śro Maj 29, 2019 1:23 pm
Profil E-mail WWW

Witam,
Należę do osób, które dość często chorują, dlatego stale jestem pod opieką dobrych specjalistów. Niedawno wykonywałem badanie USG jamy brzusznej w centrum medycznym Babka Medica – polecił mi je sąsiad. Fachowa obsługa i miłe lekarki, czysto i schludnie

Pon Lip 15, 2019 9:21 am
Profil E-mail WWW
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości