Obecny czas: Nie Gru 08, 2019 7:03 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
sposób na ładną cere i skóre 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
Post sposób na ładną cere i skóre
moja córa bardzo cierpiała na choroby skórne, zawsze coś się jej czepiało.. w końcu zapisałam ją na kilka zabiegów w komorze hiperbarycznej Atamed Korzystnie wpływają na stan skóry, nawilżają ją i sprawiają, że skóra zaczyna wyglądać zdrowo i jest wolna od niedoskonałości!! koniecznie sprawdźcie ! :)

Śro Lip 03, 2019 12:12 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
Post Re: sposób na ładną cere i skóre
Pielęgancja to jedno, ale warto od czasu do czasu udać się na dopasowany do naszych potrzeb zabieg z zakresu medycyny estetycznej. Ja przy okazji wykonywania USG tarczycy w tej klinice na Bemowie zapisałam się w tym samym miejscu na zabieg mezoterapii igłowej w celu dogłębnej rewitalizacji skóry.

Czw Lip 04, 2019 2:48 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
ja chodzę co 3 tygodnie na maseczkę do swojej kosmetyczki, niedawno też korzystałam z innowacyjnego liftingu wykonywanego za pomoca sprzętu Bloomea - to doskonałe urządzenie firmy Binatural które pozwala na bezbolesne zabiegi Dzięki maseczkom i liftingowi cieszą się piękną i zdrową cera :D polecam ! w końcu kiedy o siebie dbać, jak nie dziś?!

Pią Sie 09, 2019 1:16 pm
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Śro Sty 16, 2019 12:57 pm
U mnie niestety trądzik zdecydowanie się przeciągnął, bo okres dojrzewania już dawno za mną. Ostatnio nawet zapisałam się do dermatologa medycyny estetycznej. Może on coś zaradzi

Czw Lis 07, 2019 12:35 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Urządzenie permanent make up medika jest jednym z najlepszych na rynku. Na stronie https://medikapoland.pl/pl/ możesz kupić do swojego salonu taki. Ceny są przystępne, jak na taki sprzęt to super okazja. Jeśli masz swój salon kosmtyczny i robisz różne zabiegi na twarz to na pewno znajdziesz tutaj wszystko czego potrzebujesz. Polecam

Pon Gru 02, 2019 10:58 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość