Obecny czas: Śro Sty 22, 2020 8:00 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
Samochod 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 10:56 pm
Post Samochod
Macie moze jakies propozycje sprawodzonych producentow? Czy moze brac cos uzywanego??

Pon Sty 13, 2020 8:50 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
Post Re: Samochod
Jak to ktoś kiedyś powiedział- zakup samochodu używanego przypomina przejście nago przez płot z drutu kolczastego- trzeba na wszystko uważać. Ja się tak swego czasu naciąłam, ale dzięki temu poznałem kilku świetnych mechaników oraz sklep https://ebcbrakes.pl/, w którym niedrogo można kupić części hamulcowe.

Wto Sty 14, 2020 10:36 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Sty 13, 2020 8:53 pm
Post Re: Samochod
Wiesz co, kiedys tez szukalam duzo informacji na temat uzywanych samochodow. Teraz na rynku wtornym jest tego towaru bardzo duzo jednak wiekszosc nie moze sobie znalezc klienta. Dzieje sie to z takiego powodu, ze duzy procent ma jakies ukryte wady czy przekrecone liczniki. Jesli auto dajmy na to jest powypadkowe, a sprzedawca chce to ukryc to podchodzi to pod pewien paragraf. To samo od zeszlego roku tyczy sie zmiany przebiegu auta. Najlepiej bedzie jak skorzystasz z mozliwosci finansowania i wezmiesz cos nowego. Dla przykladu Renault - https://www.renault.pl/samochody/samochody-nowe.html ma wiele sprawdzonych modeli w swojej ofercie. Udaj sie na jazde probna i po niej zadecyduj. Powodzenia.

Pon Sty 20, 2020 8:48 pm
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość