Obecny czas: Pon Gru 09, 2019 8:41 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
Czasami tu zaglądam 
Autor Wiadomość
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Lut 19, 2005 1:00 am
Miejscowość: łódzkie
Post Czasami tu zaglądam
Przyznam, że bardzo rzadko, ale z sentymentu do dawnych czasów i dawnej Literki, czasami tu jeszcze zaglądam.
I co widzę?
Nasza dawna Literka, która była dla nas miejscem nie tylko wymiany doświadczeń zawodowych, miejscem wzajemnego uczenia się od siebie, ale przede wszystkim miejscem, w którym poznane wirtualnie osoby okazały się dla nas ważne, a znajomości te i przyjaźnie przetrwały do dzisiaj, zamienia się w tablicę ogłoszeń. Prawie w każdym wątku spotkać można reklamy firm i różnych produktów, nie mające żadnego związku z edukacją.
Szkoda, że tak się oblicze Literki zmieniło :cry:

Sob Lut 09, 2019 7:10 pm
Profil E-mail WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Nie Kwi 07, 2002 12:00 am
Miejscowość: virtualna Polska
Post Re: Czasami tu zaglądam
też tego żałuję, bo nie tak to miało wyglądać.
Miłego dnia Ci życzę.

Kliknij - tak uczę i pracuję

Czw Kwi 11, 2019 10:07 am
Profil E-mail YIM WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Paź 22, 2005 12:00 am
Miejscowość: Pomorze
Dawno nie zaglądałam ale naprawdę nie czuję juz tego czegoś co było dawniej
Malgala ma rację, dobrze ze znajomości wówczas zawarte są mocne i wytrwałe
szkoda ach szkoda nie da się tego wrócić
Pozdrawiam

Wto Maj 07, 2019 8:12 pm
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 22, 2003 12:00 am
Miejscowość: Mazowsze - odkryte przez Xenofonta, jak zeznaje Gałczyński (p. jego "Buffalo Bill")
Witajcie, Kochani!

Malgalo, dzięki za założenie wątku. Też czasem tu zaglądam i - choć nie wchodzi się dwa razy do tej samej wody - może właśnie spróbujemy wejść? Szkoda by było zmarnować potencjał, który tu się wytworzył. Nie pracuję już wprawdzie w szkole, ale sprawy edukacji ciągle są mi bliskie, więcej, bliższe niż kiedykolwiek. Podyskutowałabym chętnie o nich z Wami. Co Wy na to? Dajcie znak, że jesteście chętni.

Pią Cze 07, 2019 6:10 am
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Maj 22, 2003 12:00 am
Miejscowość: Mazowsze - odkryte przez Xenofonta, jak zeznaje Gałczyński (p. jego "Buffalo Bill")
Macdan, wybrałam sobie avatar, ale po kliknięciu komendy "zapisz" zapisuje się na profilu, ale wątku go nie widać.. Coś źle robię? :(

Pią Cze 07, 2019 6:28 am
Profil E-mail
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 23, 2005 12:00 am
Miejscowość: prawa strona Wisły
A ja dopiero teraz "odkryłam" reaktywację literki :? :lol: (FB nie mam, więc i nie wiem wszystkiego :roll: ), napisałam w innym wątku:
Przeglądam i szukam tych, których pamiętam... Czy zaglądają tu jeszcze, m.in: dronka, gajusia, awmat, a_zetka, Baltazarka, gabrysia_44, Irena, borowa, Joltek, KB, kamis, Molik, radusia, wodnik, Blyszczacze, luxmen, Luizag, Ziarnko, izabelamaciejka, ginka7, cyklistka......??? :lol: :roll:
Nadal pracuję w szkole, choć nie na pełny etat (emeryturka :wink: ), ale widząc, co się w oświacie teraz dzieje, chyba przestanę już pracować.... :?

Nie Paź 13, 2019 1:21 pm

Dołączenie: Pią Lut 15, 2019 1:42 pm
No cóż. Czasy się zmieniają i ludzie przenoszą się na inne platformy. Może kiedyś fora znowu staną się popularne? Facebook wyprawia takie rzeczy, że czasami strach na nim zostawać. A co do reaktywacji, po tylu latach może być ciężko, znajomi zmieniają zawody, przeprowadzają się do Krakowa, czy innych dużych miast, albo odwrotwnie - na wieś. Pozdrawiam wszystkich i życzę powodzenia w reaktywacji :)

Wto Paź 15, 2019 10:33 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości