Obecny czas: Czw Gru 12, 2019 7:30 pm

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
Jaki prezent ? 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
Post Re: Jaki prezent ?
hej,
ja dla kolegi na urodziny kupiłem lampy industrialne, wybrałem dwie jedną do salonu i jedną do kuchni. Tutaj https://lampy-betonowe.pl/13-lampy-industrialne znalazłem wyjątkowe okazy, bardzo się z nich ucieszył, ponieważ kilka dni temu skończył remont i jeszcze nie miał zakupionych lamp i żyrandoli :P

Wto Lut 19, 2019 10:54 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 10:56 pm
To moze i ja sie dolacze do tematu. Co polecacie na prezent dla brodacza (mojego kolegi z pracy)? :D

Czw Lut 21, 2019 10:58 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lut 21, 2019 11:27 pm
Szczerze to sam troche tesknie za dniami gdy moglem zapuszczac sobie brode i dbac o nia godzinami. Niestety po zmianie kariery na inna oraz wyprowadzeniu sie do wiekszego miasta nie mam az tyle czasu na to wszystko .. dlatego staram sie jedynie zapuszczac sredni zarost. W ten sposob jestem w stanie go opanowac w kilka minut. Natomiast wiedza na temat produktow do pielegnacji brody nadal zostala w mojej glowie :) Zawsze kierowalem sie zakupem sprawdzonych produktow .. trzeba co prawda do nich troche grosza dolozyc ale wystarczaja na o wiele dluzej niz tansze zamienniki. Jesli chodzi o kosmetyki do brody to swietnie sprawdza sie linia Apothecary 87 ( szczegolowy opis do przeczytania tutaj - https://afterbarber.pl/kategoria-produktu/broda-i-wasy/ ) w przypadku zapuszczania dluzszej brody. Olejki jakie oferuja dobrze potrafia nawilzyc skore, dzieki czemu nic nas nie swedzi. Do pielegnacji zewnetrznej fajnie zainwestowac jest w jakis balsam .. nadaje jej polysk, a takze ciekawa nutke zapachowa. Kobiety potrafia to docenic :)

Sob Lut 23, 2019 12:11 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Lut 25, 2019 2:13 pm
fajne macie pomysły, choć lampy do mieszkania chyba nikomu bym nie kupiła, jednak za duże ryzyko że się nie spodoba albo nie będzie pasować
za to produkty do brody dla brodacza zawsze spoko, jak są dobrej jakości oczywiście

Pon Lut 25, 2019 2:20 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Lip 26, 2018 3:24 pm
hej,
ja swojej kobiecie zafundowałem zabiegi medycyny estetycznej przy użyciu sprzętu Binatural. Moja kobieta bardzo się ucieszyła z prezentu, faktycznie po zabiegach wygląda zdrowiej i młodziej. Zachwala je bardzo,także polecam i wam! skuteczne na zmarszczki, rozstępy i wiele innych niedoskonałości

Wto Maj 14, 2019 11:10 am
Profil E-mail WWW

Dołączenie: Wto Lip 23, 2019 2:48 pm
Moim zdaniem wszędzie wybór prezentu jest bardzo trudny.Tak uważam i zdania na pewno nie zmienię.

Wto Lip 23, 2019 2:49 pm
Profil E-mail

Dołączenie: Czw Sie 08, 2019 12:50 am
Na prezent warto pomyśleć nad czymś superowym a mało spotykanym powszechnie, to wino bezalkoholowe, które sama serdecznie polecam każdemu, kto lubi wino a nie lubi kaca :)

Czw Sie 08, 2019 12:52 am
Profil E-mail

Dołączenie: Pon Paź 28, 2019 9:50 am
Sam sprawdziłem tą firmę i kupiłem żonie jako prezent plexi. Tak naprawdę to z tego prezentu moja małżonka była bardzo zadowolona.

Pon Paź 28, 2019 10:00 am
Profil E-mail

Dołączenie: Śro Lip 17, 2019 12:31 pm
Moim zdaniem najleprzy prezent to sa kosmetyki. Ja sama lubię je dostawac więc sama je daje. na stronie https://dermalogica.pl/ zawsze znajdę coś co każdemu się spodoba. Maja tam bardzo duży wybór kremów więc do każdego typu cery się coś znajdzie. Polecam

Pon Gru 02, 2019 7:37 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości