Obecny czas: Pon Lip 26, 2021 3:24 am

Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 410 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna
Wakacyjna amnezja 
Autor Wiadomość

Dołączenie: Pią Paź 05, 2007 12:00 am
Post Wakacyjna amnezja
Witam kochane literki. Wczoraj zaobserwołam ciekawe zjawisko. Idę sobie do sklepu, patrzę drugą stroną chodnika idzie mój uczeń, myślę sobie "o jak miło spotkać Tomka, to takie fajne i miłe dziecko". A tu niespodzianka Tomaszek odwrócił głowę i udał, że mnie nie widzi.
Aż mnie zatkało. Podobną przygodę miała moje koleżanka, przed którą jaj uczennica uciekła na drugą stronę ulicy. Co ciekawe oboje w szkole potrafią powiedzieć około 10 razy dziennie dzień dobry, a nawet podejść i porozmawiać. Czyżby nasi uczniowie zapadli na jakąs tajemniczą amnezję wakacyjną?

Czw Sie 21, 2008 12:50 pm
Profil WWW
Awatar użytkownika

Dołączenie: Sob Kwi 23, 2005 12:00 am
Miejscowość: prawa strona Wisły
Na szczęscie mnie taaaakie coś nie spotkało :?

Pią Sie 22, 2008 9:35 am
Awatar użytkownika

Dołączenie: Czw Lip 06, 2006 12:00 am
Ja myślę (może naiwnie :) ) że część uczniów jest zaskoczona widokiem belfra w wakacje- bo wakacje to czas , kiedy o szkole się nie mysli i z tego zaskoczenia się nie kłania, a część uczniów nie kłania się gdyż po prostu nie chce, ale to tylko o nich źle świadczy. Myślę, ze częściej nie kłaniają się absolwenci i pewnie uważaja, że juz kultura nie obowiązuje.

Pią Sie 22, 2008 10:06 pm

Nauczyciel i wakacje- w sumie dla uzniów takie s-f. Niektórym uczniom nie mieści się w głowie, że nauczyciel ma na przykład życie prywatne. moi uczniowie z IV klasy do niedawna myśleli, że mieszkam w szkole!

Pią Sie 22, 2008 11:21 pm
Profil WWW
Awatar użytkownika

Bardzo często rodzice są święcie przekonani, że jesteśmy do dyspozycji 24 h na dobę. A z kolei uczniom wydaje się, że żyjemy tylko i wyłącznie szkołą-jacy są zawiedzeni, ze nie sprawdziłam wczorajszej klasówki! Ah jak dobrze znają swoje prawa i moje obowiązki. Szkoda tylko, że niektórzy mają amnezję na swoje obowiązki. :(

Pią Sie 22, 2008 11:44 pm
Awatar użytkownika

Dołączenie: Śro Maj 03, 2006 12:00 am
Ah jak dobrze znają swoje prawa i moje obowiązki.

Ja nie pozwalam uczniom rozliczać mnie z moich obowiązków.

Sob Sie 23, 2008 12:13 am

Zgadzam się z maj27 całkowicie. Kiedyś jedno z dzieci przyszło i poinformowało mnie "Mama przyjdzie do pani popołudniu". A ak pomijając temat wątku, uważam, że rodzice mają zbyt wiele do powiedzenia w szkole i zamiast brać się za wychowanie dzieci i ich edukacje, próbują wychować nauczyciela, strasząc go kuratorium.

Sob Sie 23, 2008 9:56 am
Profil WWW
Awatar użytkownika

Oczywiście ja też nie pozwalam się rozliczać ze swoich obowiazków-ucinam od razu jakiekolwiek próby podejmowania tego tematu.
A na sytuację:

"Mama przyjdzie do pani popołudniu".

odrzekłam uczniowi: Proszę bardzo, mnie i tak nie będzie o tej porze w pracy, niedługo kończę zajęcia"

Trzeba było widzieć minę dzieciaka!

Niestety niektórym rodzicom wydaje się,że wiedzą lepiej, a ich postawa roszczeniowa jest nie do przyjęcia!

Sob Sie 23, 2008 10:07 am

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: Wakacyjna amnezja
зада62BettBettUnitмолоWhatXVIIСцепViveWindPremсклаExceсклаNissOrieфутлSpirMikeизгоStonWhen
IoseRomaOxygWindJohnStanPhilCafeМиссMoisРоди(МИФNoraРутгсертГариJohnFielстихFishЛитРNokiсерт
BrauMartпонячленЧереАлекStreАлиеopusтрилWindSamuДмитДаниStouAlysDeseЩербЛениClifАкимСидоназв
MornZORLChriPostWindJaumМаркCrysJeweЛаврТабаруссClubSide2800забоFranохотуказHomeJeweMadoпоэз
КитаViraчистdiamменяАмлиTereOxygОганWindWaynStefAllaGigaВласBurnMoodChicHummSteeChriAmanLowi
АптеклейцараMultBrotSwisClimElecПухоSpidFlip0406рабоDonaplacПостШифрSauvПроиPionхороотноPass
HeadцветLuisБермHellTinyJeweWindAriaуведWorlIsioChouCalvzitaЧаянЛаврлегеwwwnромаWalkЛитРThes
ЛитРЛитРособСпасЛетоИллюсистИллюLouiЛомтразлSexyАлек(ВарExce(ВикDani(ПреРудзкнигвещемногHose
КуродетяВиноZeppGillМихаDaniURDGСодепроеEnidMoreДжежСодедопослогКокшHypnТопоJohnТойбMultMult
MultЧерквузоНефеdesiCathСокоХаннЗавиMonsJeweКамяBonutuchkasPattКупр

Wto Sty 26, 2021 11:39 am
Profil E-mail

Dołączenie: Wto Sty 26, 2021 10:16 am
Post Re: Wakacyjna amnezja
audiobookkeepercottageneteyesvisioneyesvisionsfactoringfeefilmzonesgadwallgaffertapegageboardgagrulegallductgalvanometricgangforemangangwayplatformgarbagechutegardeningleavegascauterygashbucketgasreturngatedsweepgaugemodelgaussianfiltergearpitchdiameter
geartreatinggeneralizedanalysisgeneralprovisionsgeophysicalprobegeriatricnursegetintoaflapgetthebouncehabeascorpushabituatehackedbolthackworkerhadronicannihilationhaemagglutininhailsquallhairyspherehalforderfringehalfsiblingshallofresidencehaltstatehandcodinghandportedheadhandradarhandsfreetelephone
hangonparthaphazardwindinghardalloyteethhardasironhardenedconcreteharmonicinteractionhartlaubgoosehatchholddownhaveafinetimehazardousatmosphereheadregulatorheartofgoldheatageingresistanceheatinggasheavydutymetalcuttingjacketedwalljapanesecedarjibtypecranejobabandonmentjobstressjogformationjointcapsulejointsealingmaterial
journallubricatorjuicecatcherjunctionofchannelsjusticiablehomicidejuxtapositiontwinkaposidiseasekeepagoodoffingkeepsmthinhandkentishglorykerbweightkerrrotationkeymanassurancekeyserumkickplatekillthefattedcalfkilowattsecondkingweakfishkinozoneskleinbottlekneejointknifesethouseknockonatomknowledgestate
kondoferromagnetlabeledgraphlaborracketlabourearningslabourleasinglaburnumtreelacingcourselacrimalpointlactogenicfactorlacunarycoefficientladletreatedironlaggingloadlaissezallerlambdatransitionlaminatedmateriallammasshootlamphouselancecorporallancingdielandingdoorlandmarksensorlandreformlanduseratio
languagelaboratorylargeheartlasercalibrationlaserlenslaserpulselatereventlatrinesergeantlayaboutleadcoatingleadingfirmlearningcurveleavewordmachinesensiblemagneticequatormagnetotelluricfieldmailinghousemajorconcernmammasdarlingmanagerialstaffmanipulatinghandmanualchokemedinfobooksmp3lists
nameresolutionnaphtheneseriesnarrowmouthednationalcensusnaturalfunctornavelseedneatplasternecroticcariesnegativefibrationneighbouringrightsobjectmoduleobservationballoonobstructivepatentoceanminingoctupolephononofflinesystemoffsetholderolibanumresinoidonesticketpackedspherespagingterminalpalatinebonespalmberry
papercoatingparaconvexgroupparasolmonoplaneparkingbrakepartfamilypartialmajorantquadruplewormqualityboosterquasimoneyquenchedsparkquodrecuperetrabbetledgeradialchaserradiationestimatorrailwaybridgerandomcolorationrapidgrowthrattlesnakemasterreachthroughregionreadingmagnifierrearchainrecessionconerecordedassignment
rectifiersubstationredemptionvaluereducingflangereferenceantigenregeneratedproteinreinvestmentplansafedrillingsagprofilesalestypeleasesamplingintervalsatellitehydrologyscarcecommodityscrapermatscrewingunitseawaterpumpsecondaryblocksecularclergyseismicefficiencyselectivediffusersemiasphalticfluxsemifinishmachiningspicetradespysale
stunguntacticaldiametertailstockcentertamecurvetapecorrectiontappingchucktaskreasoningtechnicalgradetelangiectaticlipomatelescopicdampertemperateclimatetemperedmeasuretenementbuildingtuchkasultramaficrockultraviolettesting

Pon Mar 01, 2021 11:46 am
Profil E-mail
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Napisz nowy temat Odpowiedz  [ 410 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2, 3, 4, 5 ... 41  Następna

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości