Regulamin Konkursu Piosenki Niemieckiej w Zespole Szkół nr 6 ( Gastronomik ) w Szczecinie
24 luty 2010
Ocena: brak

Witam!
Prezentuję Państwu regulamin Konkursu Piosenki Niemieckiej wraz z kartą zgłoszenia i kartą oceny jury który zorganizowałem z pomocą zespołu germanistów w mojej szkole w 2009 roku. Nie było to łatwe zadanie, śpiewanie po niemiecku nie cieszy się zbytnią popularnością wśród młodzieży, ale się udało. Myslę, że takiego typu działania są doskonałym sposobem na promocję nauczania języka naszych zachodnich sąsiadów wśród młodzieży, bo z tym, jak dobrze wiemy, bywa różnie.
Mam nadzieję że komuś się ten regulamin przyda, myślę, że jest on niezły, ale czekam również na uwagi, bo zawsze może być lepiej.

Czytaj dalej
Dyplom
11 lipiec 2009
Ocena: 1

Już od kilku lat na terenie Katowic odbywa się Konkurs Ekologiczny «Eko-Asy z III klasy». W tym roku organizatorem była nasza szkoła SP nr 13 im Św. Barbary pod patronatem doradcy metodycznego z nauczania zintegrowanego.

Czytaj dalej
Regulamin przyznawania nagród dyrektora
12 czerwiec 2009
Ocena: brak

Regulamin dotyczy przyznawania nagród dyrektora szkoły nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi.

Czytaj dalej
Zasady korzystania ze skrzynki pytań.
03 czerwiec 2009
Ocena: brak

Świetnym pomysłem na lepszy kontakt z uczniami jest założenie w szkole skrzynki pytań. Uczniowie mogą rozwiązać w ten sposób wiele nurtujących ich problemów. Zdarzają się jednak sytuacje, że uczniowie piszą skargi lub obelgi anonimowo na swoich nauczycieli lub kolegów. Aby uniknąć takich sytuacji opracowałam wraz SU regulamin korzystania ze skrzynki.

Czytaj dalej
Regulamin szkolnej wycieczki rowerowej (pieszej)
27 maj 2008
Ocena: brak

Często organizuję wycieczki rowerowe i piesze dla uczniów szkoły podstawowej. Spróbowałem opracować regulamin prosty, zrozumiały dla uczniów i krótki przez co łatwy do zapamiętania.

Czytaj dalej