Plan Pracy Zespołu Budowania Jakości Pracy Szkoły
24 listopad 2009
Ocena: brak

W roku szkolnym 2009/2010 w wielu placówkach zostały powołane Zespoły Budowania Jakości Pracy Szkoły Zespołu. Przedstawiam plan pracy Zespołu Budowania Jakości Pracy Zespołu Szkół Ogólnokształcących im. Jana Pawła II W Krasnobrodzi.

Czytaj dalej
Maszyny i urządzenia
12 czerwiec 2009
Ocena: brak

Plan wynikowy dotyczy zajęć w klasie IV technikum drzewnym. Przedmiot nauczany to maszyny i urządzenia.

Czytaj dalej
Ankieta ewaluacyjna przedmiotowego systemu oceniania chemii w liceum
24 maj 2008
Ocena: brak

Ewaluacja w oświacie - "to ocena przydatności i skuteczności podejmowanych działań dydaktycznych, wychowawczych i opiekuńczych w odniesieniu do założonych celów, służąca doskonaleniu tych działań". Stąd chciałabym aby po zakończeniu dwu letniego cyklu nauczania moi uczniowie ocenili stosowany przeze mnie system oceniania i pomogli mi w dokonaniu jego ewaluacji. W tym celu proszę ich o wypełnienie poniższej anonimowej ankiety.

Czytaj dalej
Plan wynikowy z matematyki kl.I LO
23 wrzesień 2006
Ocena: brak

Przedstawiam Państwu plan wynikowy z matematyki dla klasy pierwszej LO wg programu programu DKOS – 4015-12/02 na rok szkolny 2005/2006, opracowany w oparciu o 5 godzinne zajęcia tygodniowo.

Czytaj dalej
Plan wynikowy z podstaw żywienia człowieka dla klasy I Technikum w zawodzie: kuc
09 czerwiec 2006
Ocena: brak

Plan wynikowy, który nauczycielom uczących w klasach I technikum w zawodzie kucharz realizować plan nauczania. Zawiera on działy programowe obowiązujące w klasie I wstęp-węglowodany, tłuszcze i białka. Wymagania programowe zostały podzielone na po formydym dziale.

Czytaj dalej