Plan wynikowy z wychowania fizycznego dla klasy I gimnazjum, w której realizowane są zajęcia fakultatywne z pływania
17 kwiecień 2013
Ocena: brak

Plan wynikowy zawiera tematykę oraz rozłożenie liczby godzin z poszczególnych dyscyplin sportu do realizacji na zajęciach wychowania fizycznego w klasie I gimnazjum. Dodatkowo zamieszczona została tematyka edukacji zdrowotnej do realizacji w gimnazjum w ramach lekcji wychowania fizycznego zgodnie z podstawą programową. Plan wynikowy z wychowania fizycznego dla kasy I gimnazjum, przeznaczony jest dla klasy w której realizowane są zajęcia fakultatywne z pływania. Plan ten napisałam na potrzeby szkoły, w której prowadzę zajęcia wychowania fizycznego, ale można go wykorzystać jako wzór do napisania własnego planu wynikowego.

Czytaj dalej
Program poprawy efektywności wychowania
27 czerwiec 2009
Ocena: brak

Program poprawy efektywności wychowania opracowany dla gimnazjum nr 22 w Warszawie.Program powstałprzy współpracy nauczyciela matematyki i pedagoga szkolnego.

Czytaj dalej
Plan wynikowy bloku przedmiotowego sztuka (muzyka, plastyka)
30 maj 2007
Ocena: brak

Plan wynikowy bloku przedmiotowego sztuka (muzyka, plastyka) w Gimnazjum nr 2 w Staszowie 2006/2007.Zmodyfikowany o treści plastyczne program nauczania muzyki na poziomie III etapu kształcenia DKW-4014-242/99

Czytaj dalej
Sprawozdanie z działalności koła matematycznego
05 marzec 2007
Ocena: brak

Rozwijanie zainteresowań matematycznych uczniów, budzenie w nich pasji poznawczej i aktywności, ułatwienie zaprezentowania efektów własnej pracy na forum całej szkoły to tylko nieliczne z zadań jakie stawia przed sobą nauczyciel matematyki - opiekun koła matematycznego.
W przedstawionym tu sprawozdaniu dokonałam ewaluacji pracy koła matematycznego w dwóch grupach wiekowych: klasy IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum.

Czytaj dalej
Plan wynikowy dla klasy II gimnazjum
16 październik 2006
Ocena: brak

W tym roku szkolnym zabrałem się do napisania planu wynikowego z fiziyki dla gimnazjum. Miałem nadzieję, że szybko poradzę sobie z tym problemem. Jednak myliłem się. Praca nad planem wynikowym trwała dość długo. Starałem się stworzyć taki plan, który byłby przydatny na wiele lat. I tak się stało. Dlatego też, aby praca innych nauczycieli nie trwała tak długo jak moja, postanowiłem podzielić się nim na forum.

Czytaj dalej