Plan pracy koła informatycznego
28 sierpień 2010
Ocena: brak

Nowoczesna szkoła ma za zadanie przygotować uczniów do życia w społeczeństwie informacyjnym, w którym informacja i związana z nią technologia, będzie podstawowym środkiem, niezbędnym w życiu każdego młodego człowieka. Nauczyciele coraz częściej widzą potrzebę wykorzystania komputera jako pomocy dydaktycznej w nauczaniu swojego przedmiotu. Przedstawiam Plan pracy koła informatycznego dla gimnazjum.

Czytaj dalej
Grafika komputerowa
04 październik 2006
Ocena: brak

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie naukami informatycznymi. Coraz większa liczba młodzieży pragnie poznać wszelkie możliwości potencjalnego wykorzystania posiadanego sprzętu do rozwiązywania różnego rodzaju zadań. Dziś większości młodzieży nie wystarczy traktowanie swojego komputera jako zabawki. W związku z licznymi pytaniami uczniów dotyczących dodatkowych lekcji z informatyki dotyczących grafiki komputerowej postanowiłam przygotować tego typu zajęcia i realizować je w ramach kółka informatycznego.

Czytaj dalej
Rozkład informatyki kl. II gimnazjum
13 maj 2006
Ocena: brak

Rozkład informatyki w klasie  II gimnazjum nr programu 4014-90/99
Podręcznik: Za pomocą komputera
Autor: Andrzej Walat
Oficyna Edukacyjna Krzysztof Pazdro

Czytaj dalej
Program nauczania informatyki dla Gimnazjum
05 czerwiec 2005
Ocena: brak

Program informatyki zawiera określone przez MEN „Podstawy programowe systemu kształcenia ogólnego”. Przedmiotem kształcenia jest zarówno uczeń interesujący się już informatyką i ten, który utrwala i pogłębia swoją wiedzę. Wszelkie działania w procesie edukacji, powinny być skierowane na zaspokojenie potrzeb intelektualnych i przygotowanie do życia w nowych warunkach, zgodnie z wymaganiami współczesnego świata.

Czytaj dalej
Program kółka informatycznego.
19 czerwiec 2004
Ocena: brak

W ostatnich latach zwiększa się zainteresowanie problematyką szeroko rozumianej technologii informacyjnej (TI). Coraz większa liczba młodzieży pragnie poznać wszelkie możliwości potencjalnego wykorzystania posiadanego sprzętu do rozwiązywania różnego rodzaju zadań.

Czytaj dalej

Plan pracy koła informatycznego
08.28.10, 16:36
Przeczytaj
Grafika komputerowa
10.04.06, 08:01
Przeczytaj