Bryły wpisane i opisane
21 maj 2012
Ocena: brak

konspekt zajęć dla klasy 3 LO

Czytaj dalej
Trening przed klasówką: " Figury geometryczne. Figury podobne"
30 grudzień 2009
Ocena: brak

Nietypowe w tej lekcji jest to, iż uczniowie decydują się na prezentację tylko jednego zadania, na wybraną przez siebie ocenę. Zadania są dobrane zgodnie z wymaganiami obowiązującymi w szkole, więc uczeń może zdiagnozować swoje umiejętności przed klasówką.

Czytaj dalej
Analiza rozproszenia
22 czerwiec 2009
Ocena: 1

Analiza rozproszenia — konspekt lekcji + prezentacja multimedialna to materiał przeznaczony do wykorzystania na lekcji matematyki, statystyki i ekonomiki. zawiera konspekt lekcji oraz prezentację multimedialną zawierająca definicje i wskaźniki stosowane w analizie rozproszenia. Przykładowe zadania i interpretacja uzyskanych wyników pozwalają na lepsze zrozumienie treści materiału

Czytaj dalej
Analiza dynamiki
22 czerwiec 2009
Ocena: 5

Materiał do wykorzystania na lekcjach statystyki, matematyki, ekonomiki. Praca zwiera konspekt lekcji i prezentację multimedialną zwierająca wskaźniki stosowane w analizie dynamiki. Obok teorii są przykładowe obliczenia i interpretacja uzyskanych wyników.

Czytaj dalej
Geometria analityczna — powtórzenie materiału
17 czerwiec 2009
Ocena: brak

Lekcja z wykorzystaniem programu komputerowego Cabri. Scenariusz  lekcji  matematyki  w  klasie  II  szkoły  ponadgimnazjalnej.

Czytaj dalej