Konkurs — «Najlepszy dżentelmen»
30 styczeń 2013
Ocena: brak

1. Wymień przynajmniej 3 słowa, których używa kulturalny człowiek (przepraszam, proszę, dziękuję)
2. Wymień 3 miejsca, w których nie wolno hałas...

Czytaj dalej
Konkurs czytelniczy dla gimnazjalistów i wszystkich chętnych «Dzieje miłości śmiercią naznaczonej»
22 lipiec 2010
Ocena: brak

Konkurs czytelniczy «Dzieje miłości śmiercią naznaczonej» został przeprowadzony w bibliotece szkolnej Zespołu Placówek Oświatowych w Siedlisku w maju 2010r. jako jeden z elementów programu poprawy efektywności kształcenia w naszej placówce.

Bazą do utworzenia pytań były lektury: W. Szekspira «Romeo i Julia», B. Ostrowickiej «Świat do góry nogami» i S. Meyer «Zmierzch».

Zachęcam do skorzystania z pytań, bowiem wypowiedzi gimnazjalistów na temat miłości, śmierci i ich wzajemnych powiązań to bardzo interesująca lektura.

Czytaj dalej
Najciekawszy album o sportach zimowych.
03 czerwiec 2009
Ocena: 3

Konkurs: Najciekawszy album o sportach zimowych został przeprowadzony w świetlicy szkolnej. Głównym celem konkursu było propagowanie zdrowego stylu życia poprzez uprawianie sportów zimowych. Zachęcanie i rozbudzanie zainteresowań sportem.

Czytaj dalej
Wanda Chotomska
31 maj 2009
Ocena: 2

Przedstawiam konkurs ze znajomości życia i twórczości Wandy Chotomskiej.

Czytaj dalej
Baśniopisarze
20 maj 2009
Ocena: brak

Jestem nauczycielem bibliotekarzem w Specjalnym środku Szkolno — Wychowawczym, dzieci i młodzież niepełnosprawna intelektualnie ma bardzo duże problemy z czytaniem ze zrozumieniem, dlatego czytelnictwo jest bardzo słabe. Staram się zachęcać ich do tego, a jednym ze sposobów jest organizowanie konkursów czytelniczych.

Czytaj dalej