Scenariusz konkursu «Wiedza o Janie Pawle II»
09 maj 2013
Ocena: brak

Konkurs wiedzy o Janie Pawle II 16 października 2012 r. Gimnazjum Miejskie nr 2

Czytaj dalej
Test z 1 listu do Koryntian
31 maj 2011
Ocena: brak

Pliki zawierają test z 1 listu do Koryntian i klucz odpowiedzi do testu. Test ułożyłam i wykorzystałam na potrzeby Parafialnego Konkursu Biblijnego dla gimnazjum.

Czytaj dalej
Test z Ewangelii wg św. Łukasza
25 styczeń 2010
Ocena: 5

Opracowany test jest propozycją, którą wykorzystać można podczas dodatkowych zajęć katechetycznych z biblistyki. Ponadto jest on gotową formą przeprowadzenia etapu wewnątrzszkolnego konkursu.

Czytaj dalej
Boże Narodzenie — tradycje i zwyczaje
30 listopad 2009
Ocena: brak

Celem konkursu jest pogłębienie i przypomnienie poznanych wcześniej wiadomości związanych z polskimi i zagranicznymi zwyczajami i tradycjami bożonarodzeniowymi. Konkurs przeprowadziłam w pierwszych i drugich klasach gimnazjum. Trzy osoby z największą ilością punktów otrzymały pamiątkowe dyplomy i nagrody. Wyróżniłam też oceną najlepszą osobę na poziomie klasy. W przypadku takiej samej ilości punktów zastosowałam «dogrywkę», która polegała na podaniu tytułów kolęd polskich i zagranicznych innych niż wymienione w konkursie podstawowym.

Czytaj dalej
Nasz Papież
07 maj 2008
Ocena: brak

Po śmierci Jana Pawła II szkoły i różne instytucje kulturalne organizują konkursy poświęcone życiu i twórczości wielkiego Polaka. Poniżej przedstawiam konkurs, który zorganizowałam z okazji 3 rocznicy śmierci Papieża.

Czytaj dalej