Szkolny Konkurs Wiedzy o Dolnym Śląsku
27 maj 2013
Ocena: brak

Scenariusz Konkursu Wiedzy o Dolnym Śląsku, którego celem jest popularyzowanie wiedzy o regionie i kształtowanie postaw lokalnego patriotyzmu.

Czytaj dalej
Program wewnątrzszkolny - Rękodzieło w mojej małej Ojczyżnie
20 maj 2013
Ocena: 5

Program zajęć artystycznych w zakresie rękodzieło artystyczne przeznaczony jest dla uczniów gimnazjum. Celem jest rozwijanie zdolności manualnych i tworzenie wypowiedzi w zakresie szeroko pojętnej ekspresji przez sztukę…

Czytaj dalej
Scenariusz konkursu na temat wiedzy o Janie Pawle II
15 maj 2013
Ocena: brak

Przedstawiam scenariusz konkursu w formie multimedialnej na temat wiedzy o Janie Pawle II. Konkurs przeprowdzałam 16 października w gimnazjum w Mińsku Mazowieckim w ramach obchodów Dnia Papieskiego.

Czytaj dalej
Konkurs wiedzy o AIDS
15 maj 2013
Ocena: brak

Test przeznaczony jest dla uczniów gimnazjum, zawiera zadania zamknięte i otwarte. Test można przeprowadzić pierwszego grudnia, kiedy obchodzony jest Światowy Dzień Walki z AIDS.

Czytaj dalej
Test z ekologii
25 maj 2011
Ocena: brak

Test z ekologii jest przeznaczony dla uczniów 3 klasy gimnazjum. Składa się z 30 różnych pytań(luk, wyboru i uzupełnień). Celem tego testu jest sprawdzenie wiadomości z zakresu podstawowych pojęć ekologicznych oraz rozumienie zachodzących zjawisk w przyrodzie. Test sprawdza nie tylko zakres wiadomości ale i stopień ich zrozumienia.

Czytaj dalej